Tira Blue mini kabelka s nastavitelným popruhem
Slevy až -50 % znamenají jediné. Vybrat si kousek, který Tě bude bavit nosit stále dokola. Navíc do 30.4. s dopravou zdarma nad 500 Kč.
Na první pohled drobná, ale uvnitř překvapivě dobře promyšlená. Mini kabelka co má pevný tvar, elegantní ucha a vnitřek, který si hned zamiluješ. Díky několika oddílům a…
Více informacíNa první pohled drobná, ale uvnitř překvapivě dobře promyšlená. Mini kabelka co má pevný tvar, elegantní ucha a vnitřek, který si hned zamiluješ. Díky několika oddílům a kapse na zip nebudeš lovit mobil ani klíče naslepo. Hodí se na dny, kdy chceš mít s sebou jen to podstatné, ale nechceš dělat kompromis ve stylu.
- Hlavní prostor rozdělen do tří částí
- Kapsa na zip, postranní kapsy na magnet
- Vnitřní přihrádky na karty
- Vnitřní kapsička bez zapínání
- Nastavitelný crossbody popruh
| Barva | Modrá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 72 - 130 cm |
| Zapínání | Kombinované |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 150 x 220 x 60 mm |
| Vejde se peněženka | Mini |
| Počet karet | 0-6 |
| Hmotnost | 525 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Mini kabelky
„Mobil, peněženka, klíče, víc nic. Jsou dny, kdy tohle prostě stačí. A pro tyhle dny jsme vytvořili kolekci mini kabelek. Jsou sice malé, ale šikovné, nezapomínáme totiž na praktičnost. I když jsou mini, budeš mít i v těch pár věcech pořádek. Využiješ i popruh, díky kterému můžeš mít stále volné ruce. V cuku letu si z ní můžeš udělat i elegantní psaníčko. Mini kabelku využiješ na rande, procházku městem nebo třeba na povyražení za kulturou. Teď už je jenom na tobě, kterou mini krásku si pustíš do šatníku.“
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.