Sora Rio Green velká kabelka z rafie
Slevy až -50 % znamenají jediné. Vybrat si kousek, který Tě bude bavit nosit stále dokola. Navíc do 30.4. s dopravou zdarma nad 500 Kč.
Velká taška s vůní léta. Tento model v sobě spojuje lehkost rafie a eleganci detailů z koženky. Je to taška pro dny, kdy se nespokojíš s málem. S lehkostí unese knihu,…
Více informacíVelká taška s vůní léta. Tento model v sobě spojuje lehkost rafie a eleganci detailů z koženky. Je to taška pro dny, kdy se nespokojíš s málem. S lehkostí unese knihu, brýle i menší nákup. Dlouhá ucha zajišťují pohodlí při nošení přes rameno, zatímco propracovaný design dodá Tvému letnímu outfitu šmrnc.
- Hlavní zapínání na magnet
- Design s efektem rafie
- Vnitřní kapsička na zip + dvě malé přihrádky
- Dlouhá ucha pro pohodlné nošení
| Barva | Zelená |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Volnočasový |
| Vzor | Vícebarevný, Proplétaný |
| Délka popruhu | 57 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 270 x 460 x 130 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 520 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
52% PU Polyuretan
24% PP Polypropylen
24% Bavlna
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
VELKÉ KABELKY
Bohužel nejsme v Bradavicích a nemáme k dispozici Hermioninu kouzelnou tašku, do které se vešel i stan. Ale naštěstí žijeme ve světě, kde jsou in velké kabelky a je tu i Vuch, který jich má celou sekci, a tak si můžeš vybrat tu svou velkou krasavici, do které dáš všechno nezbytné i zbytné, co zrovna potřebuješ mít s sebou.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.