Thalie Big Black velká a prostorná kabelka
Slevy až -50 % znamenají jediné. Vybrat si kousek, který Tě bude bavit nosit stále dokola. Navíc do 30.4. s dopravou zdarma nad 500 Kč.
Větší model, více možností. Tato kabelka je velkorysejší variantou našeho oblíbeného designu Thalie. Zachovává si svou návykovou eleganci, ale přidává prostor pro…
Více informacíVětší model, více možností. Tato kabelka je velkorysejší variantou našeho oblíbeného designu Thalie. Zachovává si svou návykovou eleganci, ale přidává prostor pro všechno, co Tvůj den vyžaduje, od notebooku až po nezbytnou kosmetickou taštičku. Nadčasový tvar s delšími uchy z ní dělá stylového a praktického parťáka, který s Tebou udrží tempo v kanceláři i na schůzce, a přitom vypadá skvěle u každého šálku kávy.
- Větší sestra modelu Thalie
- Hlavní zapínání na magnet
- Vnitřní kapsa na zip + dvě přihrádky
- Opravdu prostorná kabelka
- Dlouhá ucha pro pohodlné nošení
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Cestovní |
| Vzor | Jednobarevný |
| Délka popruhu | 60 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 240 x 580 x 170 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6", 17,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 550 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
VELKÉ KABELKY
Bohužel nejsme v Bradavicích a nemáme k dispozici Hermioninu kouzelnou tašku, do které se vešel i stan. Ale naštěstí žijeme ve světě, kde jsou in velké kabelky a je tu i Vuch, který jich má celou sekci, a tak si můžeš vybrat tu svou velkou krasavici, do které dáš všechno nezbytné i zbytné, co zrovna potřebuješ mít s sebou.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.