Výprodej
Výprodej

Šaty Gillian

DÁMSKÉ ŠATY
Skladem
Můžete mít již 25. 01.
Varianty
Charitativní kalendář VUCH 2022 Charitativní kalendář VUCH 2022

CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ VUCH 2022

Jsme rádi, že i díky vám můžeme pokračovat v tvorbě charitativních kalendářů. V letošním roce jsme se rozhodli podpořit organizaci Řádu Maltézských rytířů. Tato organizace se snaží pomáhat lidem s nejrůznějšími druhy handicapů. Ať už jde o handicap fyzický nebo mentální. Děkujeme i všem osobnostem, které se nechali zvěčnit a pomohli tak dobré věci.

699 Kč 454 Kč

„Modrá a bílá je spojením barev, které evokují prosluněnou dovolenou u moře. Pokaždé, když si oblečeš tyto modré šaty s bílými puntíky, pocítíš nezaměnitelnou atmosféru chvil plných slunce. Kromě toho, že tyto šaty okouzlují svým vzhledem, získají si tě také tím, jak jsou pohodlné a kolik nabízí možností, vypadají skvěle s lodičkami i teniskami.“

Modelka má 160 cm a 45 kg, na fotografii má velikost XS.

  • ŠATY
  • Gumička v pase pro utažení
  • Pohodlné šaty z 97 % bavlny a 3 % elastanu
  • K dostání ve třech barevných kombinacích
  • Velikosti XS, S, M, L

 

Popis
Materiály a údržba
Doprava a platba
Náš zodpovědný přístup

tri

tri

tri


OBLEČENÍ

„Tobě to ale sluší.“ „Kde jsi to koupila?“ „Dneska vypadáš skvěle.“ „Tak to je bomba.“ Jsi připravena, že budeš tyto věty slýchat pravidelně? Pokud ne, tak se na náš sortiment oblečení raději ani nedívej. Pokud se však těšíš, že pravidelně uslyšíš slova chvály, je naše oblečení VUCH stvořeno přímo pro tebe. Udělej si radost kouskem, se kterým uděláš dojem!

 

Šaty Gillian