INSPIRACE

3v1? Ano! Objev naše výhodné sety :-)

04.12.2017 REDAKCE
Autor článku

3v1? Ano! Objev naše výhodné sety

 Jistě nám dáš za pravdu, že tři jsou vždycky více než jeden. Pokud se ti ale někdy stává, že máš výčitky z toho, že už se ti v košíku nachází příliš mnoho produktů, vyřeš to výhodným setem VUCH. Koupíš si jeden set a získáš tři produkty. Zní ti to dobře? Nám rozhodně ano. Připravili jsme speciálně pro tebe stylové kousky zabalené do setu, se kterým ušetříš až 52 %.

Jeden pro tebe, jeden pro ségru, jeden pro kámošku

 Už máš vyřešené všechny dárky pod stromeček? Pokud ne, naše sety jsou skvělým řešením, jak získat hned tři dárky, které potěší každou milovnici módy. Máš zálusk na nějaký kousek? Teď si ho můžeš koupit s čistým svědomím. Uděláš přece radost nejen sobě, ale také svým blízkým, nebo ne?

Kousky, které ladí

 Stává se ti někdy, že si nejsi jistá, jak sladit jednotlivé kousky? S naším setem, na jehož složení mají zásluhu na slovo vzaté módní expertky, se ti to nestane. Vezmi si všechny kousky dohromady a nepochybně zazáříš. Nemůžeš se například nabažit zlaté? Co bys řekla na set Gold. Nebo dáš přednost třeba jasným barvám se setem Grass? S naším setem Orange budeš zase v mžiku připravená na příchod léta.

Nebaví tě balení dárků? Zabalili jsme je za tebe

 Protože víme, že čas se neúprosně blíží a Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře, každý ze setů je zabalený do krásného dárkového balení. A ty budeš mít hned o jednu starost méně. Tak co, který ze setů je tvůj favorit? Anebo se nemůžeš rozhodnout a chtěla bys je všechny?

Naděl stylový dárek k Vánocům, nebo se sama odměň, třeba za to, že jsi dnes dokázala vstát z postele!

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Představení Vuch sneakers s Barušminky Představení Vuch sneakers s Barušminky
Díky našemu vánočnímu rádci uděláš dojem i na Ježíška Díky našemu vánočnímu rádci uděláš dojem i na Ježíška
Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?


Zvolte svoji zemi