INSPIRACE

5 tipů, jak si vybrat tu pravou kabelku

15.08.2019 REDAKCE
Autor článku

5 tipů, jak vybrat tu pravou kabelku

Co je základem každého perfektního outfitu? Možná už tušíš, že je odpovědí kvalitní kabelka. Stejnou odpověď by ti dali i profesionální stylisti, kteří dodávají, že na botách a na kabelkách by se nikdy šetřit nemělo. Přemýšlíš nad tím, že si novou kabelkou uděláš radost? Pojď se podívat na to, jak vybrat tu, kterou nebudeš chtít dát z ruky.

Podle čeho kabelku vybírat?

Před tím, než se pustíš do výběru kabelky, zkus si zodpovědět několik otázek. K jakému stylu oblečení budeš kabelku nosit? Kam má být určená? Co se do ní má vejít? Má být jednobarevná, nebo vícebarevná? Má být celoroční, nebo sezonní? Zodpovězeno? Pak už možná lépe tušíš, jak by měla tvá ideální kabelka vypadat. Stane se jí jedna z následujících pěti, o kterých si myslíme, že má své místo v každém šatníku?

1.  Univerzální černá

Žádná kabelka se s outfity nekombinuje tak snadno jako ta černá. Kvalitně ušitá černá kabelka je kouskem, který se hodí do školy, do práce i na nákupy a který bude vypadat skvěle spolu s elegantním i sportovním outfitem. O tom, že i černá kabelka může mít šmrnc, tě přesvědčí kabelka Hypnotic Hailey s decentními zdobnými prvky. Tato kabelka si tě navíc získá také tím, že je dostatečně rozměrná, nechybí jí praktické kapsičky a zavírá se na magnet.

Tip: Hypnotic Hailey

 

2.  Přes rameno

Nejlepší parťák na výlety a na cesty? Praktická kabelka crossbody, kterou dáš jednoduše přes rameno a za chvíli ani nebudeš vědět, že ji máš. Mála, ale velice praktická. Jednou z nejoblíbenějších kabelek naší české značky VUCH je kabelka Carrie. Čím je výjimečná? V první řadě svým jedinečným vzhledem a také svým praktickým popruhem přes rameno.

Tip: Kabelka Carrie

 

3.  Jednu nepřehlédnutelnou, prosím

Máš ráda jednoduché, jednobarevné outfity? Přesně ty nejlépe vyniknou ve spojení s kabelkou, kterou není možné přehlédnout a to ať už pro její spojení barev nebo jedinečný design. Jednu takovou bys měla mít rozhodně ve své sbírce i ty. Miluješ puntíčky? Měj je i na kabelce! Kabelka Grandy Gita, zdobená barevnými puntíky, tě dokáže skvěle odlišit a umožní ti zazářit, ať už se vydáš kamkoliv.

Tip: Kabelka True Tiny

 

4.  Barevné popruhy jsou v módě

Taky sis všimla, že v poslední době letí kabelky s barevnými popruhy? Tak proč už jednu nemáš? Kabelka Jaquelin si tě získá jednak svou nepřehlédnutelnou sytě růžovou barvou a jednak ozdobou v podobě barevného popruhu s nápisem VUCH. Jedná se o doplněk, který je jako stvořený do města nebo na party.

Tip: Kabelka Jaquelin

 

 5.  Dostatečně prostorná

Klíče, peněženka, mobil. Základ každé kabelky. Potřebuješ kabelku, do které se toho ale vejde i mnohem více? Třeba i plavky nebo svetr? Začni se poohlížet po větších kabelkách, jež si tě získají svou praktičností. Dostatečně prostorná, neskutečně krásná. Taková je kabelka Suave Savannah, do níž se bez problému vejdou všechny věci, které potřebuješ mít u sebe.

Tip: Kabelka Gracious Grace

 

Bonusový tip 1: Nemáš ráda kabelky? Vsaď na batoh!

Patříš k těm, kteří dávají přednost batohům? I batoh může být stylový a mít šmrnc. O tom tě ostatně snadno přesvědčí batohy VUCH, které jsou stvořené na cesty i na procházky po městě.

 

Bonusový tip 2: Dokonalá organizace věcí v kabelce

Stává se ti, že se dlouhé minuty přehrabuješ v kabelce a ne a ne najít to, co potřebuješ? Měj všechny věci dokonale uspořádané díky praktickým organizérům do kabelky VUCH. Získá si tě černý organizér s hvězdičkami Funny? Černý s puntíčky Systemy? Anebo červený s puntíčky Schemy?

Jaká kabelka by podle tebe neměla žádné ženě chybět? A zaujal tě některý z našich tipů?

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ
Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě
Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou


Zvolte svoji zemi