INSPIRACE

Barvy, které ladí, barvy kabelek Invert Collection

07.11.2017 REDAKCE
Autor článku

Barvy, které ladí, barvy kabelek Invert Collection

Barvy nevládnou jen jaru a létu, ale ovládnou také letošní podzim, který nejlépe rozzáří kabelky Invert Collection. Nové kabelky Invert Collection spojují barvy, které jsou společně výrazné a nejlépe jim to sluší dohromady. A když se setká jedna výrazná barva s druhou výraznou barvou, vzniká kamarádství na celý život. Mezi nimi i mezi okouzlující, barevnou kabelkou a tebou.

Tajemství barev

Pojď se s námi projít světem barev a zjistit o barvách věci, o kterých si doteď neměla tušení. Věděla jsi například, že z průzkumů vyplívá, že nejoblíbenější barvou na světě je modrá? A modrou barvu přináší i kabelka Frida. Třeba se právě ona stane tvou nejoblíbenější kabelkou na světě. Další barvou, kterou se může pochlubit i kabelka Gianni, je barva červená. Na červené barvě je zajímavé to, že je první barvou, kterou rozlišují malé děti.

Jak je to s muži a barvami?

Lidé podle vědeckých studií dokáží rozlišit až 1 milion odstínů barev, na světě dokonce existuje malé procento lidí, kteří jsou schopni rozpoznat neuvěřitelných 100 milionů barev. Co se však týče mužů, mají některé ženy dojem, že jsou schopni rozlišit jen základní škálu barev. Můžeme jim to ale vyčítat? Vědci zjistili, že zásluhu na vnímání jednotlivých barev mají konkrétní geny, které opravdu nahrávají ženám. Mají jich totiž více než muži. Nemusíš se však bát, nádherné barvy na kabelkách Invert Collection dokáží rozeznat i muži.

Invert Collection

Kabelky Invert Collection bychom mohli nazvat velkým, stylovým psaníčkem, které se hodí na celou řadu událostí. Není to však jenom o kráse, kabelky Invert Collection jsou navíc praktické, jsou vyrobeny z originálního denim materiálu a ukrývají v sobě dvě vnitřní kapsy na zip a dvě vnitřní kapsy na drobnosti. Skvěle ti padnou do ruky díky poutku na ruku a navíc ti tvá nová barevná společnice dojde zabalena v krásném dárkovém balení. Řekni sama, je možné těmto kabelkám odolat?

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ
Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě
Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou


Zvolte svoji zemi