INSPIRACE

Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ

04.03.2024 REDAKCE
Autor článku

Kdysi kolem něj létaly jiskry debat, v posledních letech je Mezinárodní den žen zase náš. A bez výjimky stojí za to vyzdvihnout ženskost v její pravé formě. Odměň 8. března ženu svého života a inspiruj se našimi tipy pro nekonečnou radost.

Připomeňme si, kde se svátek vzal

Už je to více než 110 let, kdy se americké švadleny rozhodly stávkovat a daly tím najevo svou nespokojenost s postavením nejen v práci, ale i ve společnosti. V roce 1975 byl dokonce Mezinárodní den žen uznán jako svátek ve všech zemích. V současnosti je tento den důkazem boje žen celého světa za rovnoprávnost, spravedlnost, solidaritu a mír.

Oslav MDŽ po svém

Neznáme jediný důvod, proč si nechat ujít příležitost k oslavě a obdarovat se sama. Proto bys neměla na MDŽ zanevřít ani ve chvíli, kdy ho muži ve tvém okolí neslaví. S blížícím se jarem můžeš navíc propojit oslavu ženskosti s doplněním tvého šatníku o nový kousek, se kterým oslavíš první prosluněné jarní dny. Náš tip: Udělej si radost bestsellerem v jemných, pastelových tónech, které rozzáří tvé jaro na max. Vybrat si můžeš tady.

Nasměruj muže na nekonečnou radost

Řada mužů stále nezapomíná důležitým ženám ve svém okolí popřát a obdarovat je milým dárkem. O tom, jaká radost to bude, můžeš zčásti rozhodnout i ty sama. Stačí nenápadně upozornit na to, co by ti udělalo velkou radost. Doporučujeme naše bestsellery, které už dělají radost pěkné řádce spokojených zákaznic. 

Tip přímo pro muže: Oslav její ženskost šperkem, který je protkaný nekonečnou láskou. Tematickým dárkem jsou náušnice nebo náhrdelník ze stříbra, které v sobě skrývají kamínky posetý motiv nekonečna. Ten je také symbolem MDŽ.

Nezapomeň na dárek ke Dni žen

Rozhodně souhlasíme s tím, že by si ženy zasloužily oslavu na svou počest klidně každý měsíc. Proto si v rámci oslav MDŽ můžeš vybrat jakýkoliv nezaměnitelný kousek VUCH a počítat s 18% slevou. Stačí zadat kód MDZ18.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou


Zvolte svoji zemi