INSPIRACE

Chcete zářit jako diamant? Pořiďte si VUCH peněženku s krystaly

07.02.2017 REDAKCE
Autor článku

Chcete zářit jako diamant? Pořiďte si VUCH peněženku s krystaly

Pokaždé, když ji vytáhnete z kabelky, vás budou doprovázet kradmé pohledy ostatních žen s jedinou otázkou - jak to, že vám tak sluší? Odpověď je přitom velmi jednoduchá: s touto peněženkou září každá žena jako diamant. Je totiž z kolekce VUCH Diamond Collection.

Elegantní krystalky

VUCH peněženky z řady Diamond Collection jen stěží přehlédnete, protože je zdobí logo VUCH s krystaly. Nemusíte se bát, že by vypadaly přeplácaně. V kombinaci s jednobarevnou peněženkou je krystal pouze jemným doplňkem. Diamond Collection je provedená v různých barvách, vybírat tak můžete od tmavých tónů jako je například Spiriti či Pride až po pastelově růžovou Silken či sytě žlutou Lemony.

Čím vás diamantové „Vušky“ dostanou

Diamond Collection je ideální pro ženy, které jsou rády elegantní, potrpí si na detaily a přitom hledají praktickou peněženku, která má řadu vychytávek. Potěší vás například:

  • extra vyjímatelná přihrádka na karty – najdete ji u některých kousků z této kolekce, třeba u Scarlet, Fever, Carmen nebo Minten. Díky této praktické věcičce se vám už nestane, že se vám karty budou doma povalovat na různých místech, kdykoliv je z peněženky vyděláte. Teď budou poslušně uloženy v přihrádce, kterou můžete v případě potřeby vložit zpátky. S touto šikovnou vychytávkou se vám do peněženky vleze až osmnáct karet.
  • identifikační kartička – stejně jako všechny ostatní mají i peněženky z této kolekce svoji vlastní identifikační kartičku, která vás možná zachrání, pokud svoji diamantovou parťačku někde zapomenete. Na kartičku jednoduše vyplníte základní údaje tak, aby se vám případný nálezce mohl ozvat.
  • kapsa na zip – pamatujete si, jak se vám několikrát vysypaly z vaší staré peněženky mince a rozkutálely se po zemi zrovna v ten nejméně vhodný okamžik? S „Vuškou“ se toho bát nemusíte. Všechny mince totiž schováte do kapsy, kterou uzavírá zip.
  • tři kapsy na bankovky – bankovky už nemusíte mačkat ve dvou přihrádkách. Peněženky z Diamond Collection mají tyto kapsy hned tři.
  • dárkové balení – chcete diamantovou „Vušku“ věnovat jako dárek? Pak vám ušetříme práci. Všechny peněženky posíláme v dárkovém balení a to v krabičce převázané stuhou.
Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ
Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě
Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou


Zvolte svoji zemi