INSPIRACE

Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023?

27.01.2023 REDAKCE
Autor článku

Aniž bychom se pořádně rozkoukali, leden je skoro pryč. A víš co přichází s novým rokem? Jsou to predikce od těch úplně nejstylovějších ze světa módy. A my díky nim přesně víme, které kabelky budou letos in! Takže pokud tě to taky zajímá, inspiruj se u nás novými trendy v dámských kabelkách. Ukážeme Ti, jaké designy a barvy pofrčí v roce 2023 a jak můžeš zaujmout módními kabelkami díky neotřelému designu. 

Jaké typy kabelek budou trendy? 

Na scénu se zase vrací všemi oblíbené pohodlí a praktičnost. Proto budou naprostými hvězdami neboli moderními kabelkami roku 2023 právě velké kabelky, do kterých se ti vejde úplně všechno a ještě víc. S tím souvisí i další módní trend tohoto roku, fenomenální návrat prožívají i stylové kabelky do práce. Ale ne jen tak ledajaké. Nosí se ty, které přes svou praktičnost neztrácejí na stylu, a tak dohání kolegyně k tiché závisti.  

Nečekaně se proslavily i pro mnohé nudné plátěnky. Ty se přesunuly ze škatulky spolehlivých tašek na nákup na stylové kabelky, které tě nikdy nezklamou. Přední designéři tenhle doplněk posouvají na zcela jinou úroveň, kdy se z nich stává moderní trend dámských kabelek. A proč je milovat? Jsou lehce kombinovatelné, skvěle prostorné a díky novému bytelnějšímu materiálu budou tou nejlepší srdcovkou do práce, do školy nebo i na výlet přes noc. 

Velké kabelky jsou v roce 2023 opravdu trendy

Jaké barvy a designy letos pofrčí? 

Nejvíc trendy barvu kabelek pro rok 2023 určitě neuhodneš. No, nebudeme tě napínat, jedná se o stříbrnou. V kurzu jsou konkrétně celostříbrné kabelky, mnohdy až výstřední a metalické, ale pokud zrovna nežiješ ve městě módy a nechceš úplně vyčnívat, zkus stříbrnou zakomponovat trošku jinam. Zlaté doplňky jsou na ústupu a stříbrná zažívá svůj dlouho očekávaný comeback. Takže jestli chceš jít s proudem, tak přesedlej na stříbrné doplňky, vybírej kabelky se stříbrnými detaily anebo vsaď radši na ostřílenou ségru stříbrné, kterou je stará dobrá, šedá barva. A jelikož se jedná o studené odstíny, tak jsou ideální volbou pro zimní outfity. Takže šedým kabelkám do šatníku vstup povolen!

Květinový vzor je ten, který si podle magazínu Elle našel znovu cestu zpět do světa módy. Stávají se žhavým vzorem jara 2023, a proto je pravděpodobně uvidíme úplně všude. My ve Vuch jsme si toho moc dobře vědomi, a proto se můžeš už brzy těšit na zcela novou limitovanou kolekci Mystery Garden inspirovanou šampióny ze světa flóry. 

Kabelky se stříbrnými detaily jsou v roce 2023 in

Chceš zaujmout kdekoliv, kam dorazíš? 

Jak že se to říká? Všechno, nebo nic? To přesně sedí na kabelky roku 2023. Pokud chceš zazářit kdekoliv, kam přijdeš, tak máš vlastně dvě možnosti, co se týče velikosti kabelky. Buď vytáhni velkou, jak už jsme ti výše vysvětlili, anebo naprostý opak. Správně, dalším in prvkem je minimalismus a s ním i úplně midi pidi mini kabelky. Výhodou je, že o ni při nošení nezavadíš a minimalistická móda může působit až luxusně na ledabylý způsob.  

Mini kabelka by letos neměla chybět ve tvém šatníku

Tak co, který kabelkový trend pro rok 2023 se ti líbí nejvíce? Všechny trendy kabelky najdeš i na našem e-shopu Vuch.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi