INSPIRACE

Co na podzim na nožky? Ponožky!

22.11.2017 REDAKCE
Autor článku

Co na podzim na nožky? Ponožky!

Během zachmuřeného podzimu tebe a tvoje nohy nezahřeje nic tak dobře jako ponožky. A my ti se svými barevnými a zábavnými ponožkami dokážeme, že i ony mohou zahnat podzimní šeď tvého šatníku. Puntíky a klikyháky jsou jednoduše vzory, které nás baví. Tebe budou jistě bavit taky. Je na čase náležitě se vyzbrojit na podzim.

Co jsi o ponožkách asi netušila

Možná tě nikdy nenapadlo přemýšlet o to, jak zajímavé ponožky vlastně jsou. My jsme se jim ale podívali na zoubek, nebo v našem případě spíše na puntík, a vypátrali pro tebe zajímavosti z jejich světa. Tak hezky od začátku. Nejstarší ponožky pocházejí z Egypta z roku 250 až 420. A to už jsou pořádně staré ponožky. I přesto, že o praktičnosti ponožek nemůže být řeč, slavný vědec Albert Einstein je nikdy nenosil. Už jako dítě se jich zřekl.

Tajemství mizejících ponožek

Přemýšlela jsi někdy nad tím, jak je možné, že se ponožky ztrácí v tak velkém množství? Odpověď na tuto nevysvětlitelnou ponožkovou záhadu nabízí například známá knížka pro děti Lichožrouti. Nad touto problematikou se však pozastavili taky ve Spojeném království, z průzkumu vyplívá, že se v Anglii za rok ztratí až 676 milionů ponožek. A to není zrovna málo, že?

Ponožky VUCH

Předností, které v sobě ponožky VUCH skrývají je hned několik. Díky svým zářivým barvám je snadno odlišíš od klasických černých a bílých ponožek. Ponožky VUCH jsou vyrobeny v České republice a tvoje nohy se můžou těšit na měkký a příjemný materiál a v neposlední řadě na příval krásných barev a zábavných vzorů. Že jedny ponožky nestačí? Souhlasíme! Proto nabízíme také balení se dvěma nebo třemi páry ponožek, které tě nepřestanou bavit.

Měkké dárky jsou v kurzu

Tik tak, tik tak…čas je neúprosný a Vánoce se pomalu ale jistě blíží. Pokud jsi ten typ, který musí mít dárky vzorně a včas připravené, věř, že letos zaboduješ i měkkým dárkem v podobě ponožek VUCH. 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi