INSPIRACE

Co teď letí? Kvalitní šperky z nerezové oceli s okouzlující opálovou perlou!

18.04.2018 REDAKCE
Autor článku

Co teď letí? Kvalitní šperky z nerezové oceli s okouzlující opálovou perlou!

Představení šperků Pearl z dílny značky VUCH, které propojují kvalitní nerezovou ocel a půvabné opálové broušené perly, by si zasloužilo minimálně fanfáry. Takže…tramtadadadadá! A teď už se seznam i ty se šperky, které si tě získají svým materiálem i vzhledem.

Říkám ano nerezové oceli

Všechny šperky VUCH mají něco společného, jsou trendy a navíc jsou vyrobeny z nerezové oceli. Zajímá tě, proč jsme zvolili právě tento materiál? Nadchnul nás nejen jeho vzhled, ale také skutečnost, že je odolný proti vodě a navíc se pyšní nálepkou hypoalergenní.

Opálová perla

Čím je opálová perla výjimečná? Lépe by se možná hodila otázka, čím výjimečná není. Zaujme tě svou nadčasovostí i elegancí. Opálu se navíc přisuzuje magická moc, má pozitivní vliv na zdraví a emoce. Získala si i tebe?

Růžovou, modrou nebo obě?

Krásnou opálovou perlou se mohou pochlubit prstýnky a náušnice Pearl, které přináší velmi něžnou růžovou barvu a oslňující modrou barvu. Nevíš, které z nich dát přednost? Poradíme ti, doplň svou šperkovnici rovnou o obě dvě a udělej si dvojnásobnou radost.

Set, který se vyplatí           

Prstýnek a náušnice spolu tvoří nerozlučný pár, bylo nám to jasné ve chvíli, kdy jsme je poprvé spatřili pohromadě. Proto jsme se rozhodli vytvořit výhodné sety Pearl Blue Set a Pearl Pink Set, se kterými získáš prsten i výjimečné náušnice za skvělou cenu.

Říká se, že jsou perly věčné, to platí i o opálových perlách vsazených do šperků VUCH. A my se vsadíme, že ti nedají spát!

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi