INSPIRACE

Co teď letí? Kvalitní šperky z nerezové oceli s okouzlující opálovou perlou!

18.04.2018 REDAKCE
Autor článku

Co teď letí? Kvalitní šperky z nerezové oceli s okouzlující opálovou perlou!

Představení šperků Pearl z dílny značky VUCH, které propojují kvalitní nerezovou ocel a půvabné opálové broušené perly, by si zasloužilo minimálně fanfáry. Takže…tramtadadadadá! A teď už se seznam i ty se šperky, které si tě získají svým materiálem i vzhledem.

Říkám ano nerezové oceli

Všechny šperky VUCH mají něco společného, jsou trendy a navíc jsou vyrobeny z nerezové oceli. Zajímá tě, proč jsme zvolili právě tento materiál? Nadchnul nás nejen jeho vzhled, ale také skutečnost, že je odolný proti vodě a navíc se pyšní nálepkou hypoalergenní.

Opálová perla

Čím je opálová perla výjimečná? Lépe by se možná hodila otázka, čím výjimečná není. Zaujme tě svou nadčasovostí i elegancí. Opálu se navíc přisuzuje magická moc, má pozitivní vliv na zdraví a emoce. Získala si i tebe?

Růžovou, modrou nebo obě?

Krásnou opálovou perlou se mohou pochlubit prstýnky a náušnice Pearl, které přináší velmi něžnou růžovou barvu a oslňující modrou barvu. Nevíš, které z nich dát přednost? Poradíme ti, doplň svou šperkovnici rovnou o obě dvě a udělej si dvojnásobnou radost.

Set, který se vyplatí           

Prstýnek a náušnice spolu tvoří nerozlučný pár, bylo nám to jasné ve chvíli, kdy jsme je poprvé spatřili pohromadě. Proto jsme se rozhodli vytvořit výhodné sety Pearl Blue Set a Pearl Pink Set, se kterými získáš prsten i výjimečné náušnice za skvělou cenu.

Říká se, že jsou perly věčné, to platí i o opálových perlách vsazených do šperků VUCH. A my se vsadíme, že ti nedají spát!

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023? Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023?
Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod? Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod?
Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat? Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat?
Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku


Zvolte svoji zemi