INSPIRACE

Contrast Collection, peněženky plné kontrastů

13.09.2017 REDAKCE
Autor článku

Contrast Collection, peněženky plné kontrastů

Ne nadarmo se říká, že je život plný kontrastů a taky, že na světě není nic jen bílé, nebo černé. A je to jen dobře, protože by nemohla vniknout kolekce, která kontrasty přímo přetéká, ale zároveň je plná barev. A barvy jsou jedním z předpokladů pro radost ze života. Která z peněženek z kolekce Contrast Collection přinese radost vám?

Contrast Collection

Nová kolekce Contrast Collection je založena na barvách, které jsou kontrastní, ale zároveň spolu ladí a vytvářejí nepřehlédnutelný efekt. Například peněženka April je fialová slečna zdobená zelenou barvou a peněženka March se může pochlubit netradiční červeno-fialovou kombinací. Tak které dáš přednost?

12 peněženek, 12 možností

Nových peněženek Contrast Collection je dvanáct, stejně jako měsíců v roce, z nichž každý je něčím výjimečný a zajímavý. Ostatně stejně, jako samy peněženky. Tvou novou peněženkou se může stát jedna z peněženek s velkou uzavíratelnou kapsou s dostatkem místa na bankovky, nebo peněženky, které se svými rozměry vejdou do každé kabelky.

Peněženky se zábavným přívěškem

Každá z peněženek Vuch v sobě ukrývá něco navíc, ať už je to přihrádka na fotku, díky které budeš mít své nejbližší vždy u sebe, kartička Vuch, které je určena k identifikaci při ztrátě peněženky, nebo stylový přívěšek. Ten získáš spolu s jednou z menších peněženek kolekce Contrast Collection. A to už se vyplatí, ne?

Peněženka jako dárek

Co se nejčastěji přeje oslavencům? Aby byli šťastní, zdraví..A? Bohatí! A na své bohatství potřebují také stylovou peněženku. Peněženky Contrast Collection jsou baleny do dárkového balení a stanou se praktickým dárkem, který zabalíme za tebe.

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Tipy na dárky pro maminku ke Dni matek! Tipy na dárky pro maminku ke Dni matek!
Jedna kabelka, tři outfity, nula starostí! Jedna kabelka, tři outfity, nula starostí!
Barevné jaro – modrá barva Barevné jaro – modrá barva
Tipy na dárky pro ženy tvého života Tipy na dárky pro ženy tvého života


x