INSPIRACE

Contrast Collection, peněženky plné kontrastů

13.09.2017 REDAKCE
Autor článku

Contrast Collection, peněženky plné kontrastů

Ne nadarmo se říká, že je život plný kontrastů a taky, že na světě není nic jen bílé, nebo černé. A je to jen dobře, protože by nemohla vniknout kolekce, která kontrasty přímo přetéká, ale zároveň je plná barev. A barvy jsou jedním z předpokladů pro radost ze života. Která z peněženek z kolekce Contrast Collection přinese radost vám?

Contrast Collection

Nová kolekce Contrast Collection je založena na barvách, které jsou kontrastní, ale zároveň spolu ladí a vytvářejí nepřehlédnutelný efekt. Například peněženka April je fialová slečna zdobená zelenou barvou a peněženka March se může pochlubit netradiční červeno-fialovou kombinací. Tak které dáš přednost?

12 peněženek, 12 možností

Nových peněženek Contrast Collection je dvanáct, stejně jako měsíců v roce, z nichž každý je něčím výjimečný a zajímavý. Ostatně stejně, jako samy peněženky. Tvou novou peněženkou se může stát jedna z peněženek s velkou uzavíratelnou kapsou s dostatkem místa na bankovky, nebo peněženky, které se svými rozměry vejdou do každé kabelky.

Peněženky se zábavným přívěškem

Každá z peněženek Vuch v sobě ukrývá něco navíc, ať už je to přihrádka na fotku, díky které budeš mít své nejbližší vždy u sebe, kartička Vuch, které je určena k identifikaci při ztrátě peněženky, nebo stylový přívěšek. Ten získáš spolu s jednou z menších peněženek kolekce Contrast Collection. A to už se vyplatí, ne?

Peněženka jako dárek

Co se nejčastěji přeje oslavencům? Aby byli šťastní, zdraví..A? Bohatí! A na své bohatství potřebují také stylovou peněženku. Peněženky Contrast Collection jsou baleny do dárkového balení a stanou se praktickým dárkem, který zabalíme za tebe.

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ
Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě
Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou


Zvolte svoji zemi