INSPIRACE

Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou

20.03.2024 NATÁLIE KREJČOVÁ
Autor článku

Kouzlo hlavního města, ruch ulic ve spojení s historickými budovami a úžasná aura inspirativní modelky, nám sehrály ikonickou kulisu pro focení s naší Vuchlady 2023, Barčou Kropáčkovou. 

Foto lokace v topu. Jak jinak bychom mohli nazvat půvab pražských míst, která nám posloužila na představení nových kolekcí kabelek. Všechny vizuály jsme nafotili s úžasnou osobou, kterou je naše Vuchlady, Barča Kropáčková.

Nová business kolekce

Jednou z novinek, která už spolu s Barčou zdobí náš web, je kolekce Eileen – protože když kabelka na celý den, tak Eileen. Je jednoduchá, ale dokonale působivá. Vyrobili jsme ji z jednoho kusu látky a precizně sešili do nadčasového tvaru. Zapíná se jen na magnetický pin, ať pohodlně najdeš to, co v prostorné kabelce každý den hledáš. 

Spojení s historickým prostředím Prahy jen podtrhuje, že elegance nikdy nevyjde z módy, a že i v rychlém tempu moderní doby si můžeš zachovat nadčasový šmrnc.

Vysoce praktický styl

Další představenou kolekcí je velká crossbody Eldrin. Tato kolekce zhmotňuje představy o velké crossbody kabelce ve vysoce praktickém stylu. Za spojení elegantního designu a spousty užitečných kapsiček dáváme 100 %, za kombinaci s modelkou Barčou procenta ani vyčíslit nedokážeme.

Eldrin jemně podtrhne tvůj pracovní outfit, ale zároveň zůstává věrná principům minimalistické elegance. Barča, pózující v rušném centru Prahy, ukázala, že i v hektickém dni plném meetingů a deadlinů může žena vypadat skvěle a cítit se ještě lépe.

Objev všechny nové kolekce a najdi si ten pravý kousek v business stylu.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ
Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě
Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou


Zvolte svoji zemi