INSPIRACE

Hledáš tip na dárek? Využij dárkového průvodce :-)

14.11.2017 REDAKCE
Autor článku

Hledáš tip na dárek? Využij dárkového průvodce

Říká se, že kdo hledá (dokonalý dárek), ten (ho) najde. Abychom ti ale cestu za nalezením perfektního dárku co nejvíce usnadnili, připravili jsme si pro tebe přehledného dárkového průvodce. Máme pro tebe tipy na dárky pro malé princezny, zralé ženy, bláznivé kámošky i milované přítelkyně.

Barevný a puntíkatý VUCH

Víš, že obdarovaná miluje puntíky nebo krásné barvy? Náš dárkový průvodce vybere podle tvých požadavků dárek, který se dokáže trefit do vkusu. Vyber z dárků, které jsou poseté zábavnými puntíky, nebo zvol dárek, který na první pohled zaujme barvami, třeba oblíbenou růžovou. My už je za tebe najdeme, stačí si jen vybrat.

Dárkové poukázky

Asi málokterá žena odolá módnímu dárku. Pokud však přesně nevíš, jaký dárek ze stránek vuch.cz by byl tou pravou trefou do černého, zvol dárkový poukaz. Papírový, nebo elektronický? Je to jen na tobě, poukazy můžeš zvolit v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč. Jsou platné 6 měsíců od zakoupení a vztahují se na všechno zboží na stránkách vuch.cz.

Jedna značka, několik stylů

Značka VUCH nabízí velké množství módních doplňků, které dokáží každé ženě rozzářit den. Pokud pozorně prohlédneš všechny produkty VUCH zjistíš, že nejsou jenom hravé a mladistvé, ale jsou také elegantní a vhodné pro zralé, stylové ženy. Od nejmenších až po ty největší. Se značkou VUCH na věku nezáleží.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi