INSPIRACE

Hravou a veselou dámou jedině s VUCH

23.11.2016 REDAKCE
Autor článku

Hravou a veselou dámou jedině s VUCH

Je tvou pravou rukou, je tvou kamarádkou, nosíš ji stále u sebe, a hlavně - nikomu ji sobecky nepůjčuješ, protože je prostě úžasná. Co je to? No přeci tvá nová peněženka od Vuch.

S Vuch budeš vědět, že tvůj strážce majetku, tvá dokonalá peněženka, je vyrobena z kvalitní a odolné syntetické kůže v souladu s trvale udržitelným rozvojem. Můžeš se spolehnout na skvělou a poctivou designerskou práci.  

 

Je libo malou, velkou, cudnou nebo odvážně barevnou? Každá peněženka Vuch má svůj příběh, své roztomilé jméno a záleží jen na tobě, po které sáhneš. Co to dát dohromady s rozkošnými slečnami z Dots Collection nebo naopak s kvalitními koženými

Můžeš si ale být 100% jistá, že si každou zamiluješ hned na první dotek, na první pohled a nebudeš se od ní chtít už nikdy odpoutat. Což se také nestane, protože v krásném dárkovém balení ti nepřijde jen tvá nová kámoška, ale také kartička s její identifikací, takový rodný list.dámami z Leather Collection? Nebo tě osloví něco úplně jiného?

Vuch ale nejsou jen krásné a neodolatelné peněženky pro každou příležitost, ale také kabelky všech barev a velikostí. Do práce jedině s velkými shoppery, na párty zase s elegantní prošívanou taškou a na rande postačí psaníčko.

A to ještě není všechno, doplň svůj outfit hravými hodinkami s puntíky, rozmanitými náramky nebo dalšími stylovými doplňky.

Tak co, už máš svou Vušku? Jestli ne, tak nečekej moc dlouho, aby na tebe zbylo! Nebo se rovnou teď hned podívej do VUCH!

Tak proč se celá nesladit?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi