INSPIRACE

Jak na plese zazářit? S doplňky VUCH

31.01.2020 REDAKCE
Autor článku

Plesová sezóna je v plném proudu. Nemůžeš se ani ty dočkat, až se oblečeš do nádherných šatů, obuješ si střevíčky a protančíš celou noc? Staň se tou nejkrásnější ženou v sále a užij si pozornost svého okolí díky našim tipům na doplňky VUCH, se kterými zaručeně zazáříš.

Na ples se stylovým psaníčkem

Řešíš, kam si na plese schováš telefon, klíče nebo peníze? Odpovědí je samozřejmě stylové psaníčko. Pokud ladíš svůj outfit do pastelových tónů, udělá ti velkou službu psaníčko Norah, které je velmi elegantní a něžné. Černé šaty zase dokonale rozzáří psaníčko Faith v tmavě modré barvě s růžovými detaily.

Co schováváš v psaníčku ty? Jistě se neobejdeš bez peněz, dokladů, klíčů a telefonu. Pokud chceš však během velkého večera čas od času zkontrolovat, jestli máš stále dokonalý make-up, přijde ti vhod praktické kapesní zrcátko Miss Planty, které v kabelce nezabere příliš mnoho místa.

Ve znamení třpytu šperků

Pokud chceš podtrhnout krásu svých šatů, rozhodně nezapomeň na šperky, které jsou s plesy neodmyslitelně spojené.

Chceš zvolit hned více šperků najednou? Sáhni po těch, které k sobě dokonale ladí. Například se setem náhrdelníku a náramku Mark stoprocentně zaboduješ.

Toužíš přitáhnout pozornost ke svým nádherným očím? Zvol elegantní náušnice Bowy Silver, které jsou na ples jako stvořené.

Stříbrná barva je přímo zrozená pro slavnostní okamžiky. Pokud sázíš na eleganci a jednoduchost, nadchne tě náramek Shiny Heart Black v černé a stříbrné barvě zdobený srdíčkem.

Popelka musí být do půlnoci doma

Kdyby měla Popelka na plese hodinky, mohla být mnohem klidnější. Měj čas pod kontrolou i ty díky hodinkám VUCH. Sama zjistíš, že se jedná nejen o praktický doplněk, ale také o nádherný šperk. Vsaď třeba na hodinky Scorpius, jejichž černá barva ozdobená malým třpytivým kamínkem evokuje kouzlo noční oblohy nebo se ozdob hodinkami Magic, které jsou jednoduše pohádkové.

Princeznička na bále poztrácela korále

Už i princezny věděly, že je na bále nejlépe ozdobí korále. Vsaď na ně letos i ty a vyšperkuj svůj outfit něžnými bílými korálky Albacore nebo vsaď na eleganci v černé barvě v podobě korálků Abra.

Aby okolí mělo páru o tom, že jste v páru

Máš ráda, když jsi na plese se svou drahou polovičkou sladěná? V tom případě tě jistě nadchnou párové korále For Love, kterým vévodí kámen onyx. Jistě tě potěší, že má tento kámen schopnost uchovávat všechny vzpomínky, které s ním prožiješ. Takže si můžeš být jistá, že na letošní ples rozhodně nezapomeneš.

Chystáš se i ty letos na ples? A bez jakých doplňků by ses neobešla?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi