INSPIRACE

Jakou barvu a chuť má jarní móda?

17.05.2017 REDAKCE
Autor článku

Jakou barvu a chuť má jarní móda?

Přemýšlela jsi někdy o chuti jara? A co teprve o „chuti jarní módy“? Naše nové peněženky z kolekce Dots Collection, jež jsou inspirované těmi nejsladšími chutěmi, ti dokáží, že i módní kousky mohou být k nakousnutí. Neboj se rozzářit svůj šatník barvami a rozbij šeď na ulicích. Jaké barvy a kousky budou toto jaro v módě?

Barva k sežrání? Růžová!

Jednou z barev, která jen tak nevyjde z módy, je růžová. Krok vedle neuděláš s žádným odstínem růžové, ať už zvolíš něžné odstíny, trendy pudrovou růžovou, nebo šatník prozáříš malinovými odstíny. Právě růžová je nejčastěji přirovnávaná k cukrovinkám. Chceš být sladká jako dortík? Toužíš po tylové sukni, která je nadýchaná jako cukrová vata? Nebo dáš přednost růžovému odstínu v barvě malin? Pokud hledáš kousek, který ti udělá službu po celý rok, seznam se s růžovými peněženkami Raspberry, Candyfloss, Marshmallow a Chewing.

Inspirace v krásném jarním dnu

Příroda nás inspiruje v celé řadě oborů a móda rozhodně není výjimkou. Také ve výběru barev do svého šatníku se můžeš inspirovat jarem. K jaru neodmyslitelně patří zelená a žlutá v barvě slunce. Kombinací žluté a zelené barvy vznikla barva roku 2017 s názvem Greenery, která symbolizuje nové začátky. Ve svěžích odstínech žluté a zelené budeš jednoduše nepřehlédnutelná. Nepřehlédnutelné jsou však také „chutné“ peněženky v barvě zelené a žluté Candy, Jelly a Mentol.

Sbíhají se ti sliny?

I ze zbytku našich peněženek s puntíky v nádherných barvách se ti jednoduše budou sbíhat sliny. Ne nadarmo tyto „kousky k sežrání“ našly inspiraci v nejoblíbenějších sladkostech i v nejsladším ovoci. Tak neváhej a vyber si tu svou sladkou peněženku, která tě jen tak nepřestane bavit.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě
Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou
Představení Vuch sneakers s Barušminky Představení Vuch sneakers s Barušminky
Díky našemu vánočnímu rádci uděláš dojem i na Ježíška Díky našemu vánočnímu rádci uděláš dojem i na Ježíška


x
Zvolte svoji zemi