INSPIRACE

Jakou barvu a chuť má jarní móda?

17.05.2017 REDAKCE
Autor článku

Jakou barvu a chuť má jarní móda?

Přemýšlela jsi někdy o chuti jara? A co teprve o „chuti jarní módy“? Naše nové peněženky z kolekce Dots Collection, jež jsou inspirované těmi nejsladšími chutěmi, ti dokáží, že i módní kousky mohou být k nakousnutí. Neboj se rozzářit svůj šatník barvami a rozbij šeď na ulicích. Jaké barvy a kousky budou toto jaro v módě?

Barva k sežrání? Růžová!

Jednou z barev, která jen tak nevyjde z módy, je růžová. Krok vedle neuděláš s žádným odstínem růžové, ať už zvolíš něžné odstíny, trendy pudrovou růžovou, nebo šatník prozáříš malinovými odstíny. Právě růžová je nejčastěji přirovnávaná k cukrovinkám. Chceš být sladká jako dortík? Toužíš po tylové sukni, která je nadýchaná jako cukrová vata? Nebo dáš přednost růžovému odstínu v barvě malin? Pokud hledáš kousek, který ti udělá službu po celý rok, seznam se s růžovými peněženkami Raspberry, Candyfloss, Marshmallow a Chewing.

Inspirace v krásném jarním dnu

Příroda nás inspiruje v celé řadě oborů a móda rozhodně není výjimkou. Také ve výběru barev do svého šatníku se můžeš inspirovat jarem. K jaru neodmyslitelně patří zelená a žlutá v barvě slunce. Kombinací žluté a zelené barvy vznikla barva roku 2017 s názvem Greenery, která symbolizuje nové začátky. Ve svěžích odstínech žluté a zelené budeš jednoduše nepřehlédnutelná. Nepřehlédnutelné jsou však také „chutné“ peněženky v barvě zelené a žluté Candy, Jelly a Mentol.

Sbíhají se ti sliny?

I ze zbytku našich peněženek s puntíky v nádherných barvách se ti jednoduše budou sbíhat sliny. Ne nadarmo tyto „kousky k sežrání“ našly inspiraci v nejoblíbenějších sladkostech i v nejsladším ovoci. Tak neváhej a vyber si tu svou sladkou peněženku, která tě jen tak nepřestane bavit.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi