INSPIRACE

Kabelky, jejichž krása konkuruje měsíčnímu svitu.

11.08.2017 REDAKCE
Autor článku

Kabelky, jejichž krása konkuruje měsíčnímu svitu

Kabelky jsou pro muže jedním z nejzáhadnějších doplňků žen. Záhadný je pro ně nejen jejich obsah, ale také mnohdy jejich počet. Je to těžké, mužům jednoduše nevysvětlíš, jak nezbytným a nepostradatelným společníkem kabelka je. A také že jedna k tvému naprostému štěstí nestačí. Dle statistik až 3 procenta žen přiznávají, že se jejich kabelková vášeň blíží ke sběratelské činnosti a počet jejich kabelek přesahuje stovku. Na jakém čísle jsi ty?  Řadíš se ke kabelkovým maniačkám? Ať tak či tak, jedno je jisté, další kabelka do sbírky se hodí úplně vždy.

Tajemství dokonalé kabelky

O tom, jak by měla vypadat dokonalá kabelka, se vedou spory. My máme však jasno. S jednou kabelkou se majitelkou dokonalé kabelky, která je vhodná pro jakoukoliv příležitost, jednoduše nestaneš. A to je přesně ten důvod, proč jich potřebuješ hned několik. Dokonalá letní kabelka, která je vhodná na pláž i na noc? Odhaleno! Objev její tajemství s kabelkami Moonlight collection.

Moonlight collection

Je horký letní den, sluneční paprsky se předhánějí v tom, který na tvou kůži dopadne jako první a ty se chystáš vyrazit na pláž. A z pláže? Rovnou na romantickou večeři při svíčkách a na výměnu outfitu jednoduše není čas. Kde ale najít kabelku, do které se s přehledem a lehkostí vejdou všechny plážové věci, a která je zároveň ideálním společníkem na večerní příležitosti? Jistě! Kabelky Moonlight collection. Záhadu perfektní letní kabelky jsi odhalila, teď na tebe ale čeká nelehké rozhodnutí…

Hra barev

Kabelky Moonlight collection mají společných hned několik věcí. Jsou prostorné, nepřehlédnutelné a praktické, liší se však barvou i povahou. Tak třeba černá kabelka Darkness je elegantní slečna, zatímco lila kabelka Sunset je kamarádkou do nepohody. Je už jen na tobě, která z našich veselých a zábavných slečen dáš přednost. Už máš vybráno?

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023? Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023?
Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod? Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod?
Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat? Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat?
Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku


Zvolte svoji zemi