INSPIRACE

Kdo má pod čepicí, zdobí se novými čepicemi VUCH

15.12.2020 REDAKCE
Autor článku

Že tě v posledních dnech často z-z-z-zebou uši a d-d-drkotáš zimou zuby? Dobrou zprávou je, že se nejedná o neřešitelný problém. Právě naopak. Se zimou můžeš snadno zatočit díky hřejivým a stylovým čepicím, které se nově objevily na webu VUCH. Najdeš tam čepice pro ženy, muže i děti a také ty párové, vytvořené na míru malým a velkým.

Čepice, co hřejí i zdobí

Jistě už jsi slyšela, že nejvíce tepla uniká hlavou. Takže právě hlava si zaslouží být v maximálním teple. A VUCH moc dobře ví, co hlavám sluší, proto se můžeš těšit na celou řadu novinek v elegantním, hravém i sportovním stylu v široké škále barev. Kterou z nich si ulovíš pro sebe?

Elegantní i hravé čepice pro ženy

Dáváš přednost jednoduchým čepicím? Nebo spíš vsázíš na barevné čepice s nepřehlédnutelnou bambulkou? Ať tak nebo tak, nové čepice VUCH tě nezklamou. Každá žena si totiž přijde na své. Tip na dámskou čepici, která nepostrádá styl ani vtip? Dámská pletená čepice s barevnou bambulkou v nepřehlédnutelném růžovo-fialovém provedení Marquete Violet. Pokud vsázíš spíše na univerzální doplňky ve sportovnějším stylu, neměla by tvé pozornosti uniknout černá dámská čepice s tkaným štítkem Ardita.

Stylové čepice pro muže

Ve VUCH samozřejmě nezapomínáme ani na muže, protože i oni si zaslouží stylové a hřejivé doplňky do zimy. Těšit se tak můžou na pohodlné a praktické čepice v mužných barvách. Jakých? V černé, šedé, zelené i modré. Trendy střih přináší pánská pletená čepice Alfer v šedé barvě. Černá pánská pletená čepice Egbert zase patří k doplňkům, které se hodí ke každému outfitu.

Rozkošné čepice pro děti

A čepice pro nejmenší? I ty najdeš mezi novinkami VUCH. Jsou samozřejmě navrženy tak, aby nejen hřály, ale aby je děti taky s chutí nosily. Vynikají proto svými pestrými barvami i hravým designem s bambulí. Skvělým tipem pro děti je například modrá čepice s červenou bambulkou Vaiana White, která je k dostání taky ve zvětšené verzi pro ženy.

 

Nové párové čepice

Je nesporným faktem, že děti touží po věcech, které mají jejich rodiče. Snadno si proto zamilují párové čepice, které sluší malým i velkým a nejlépe vypadají pohromadě. Udělej si radost třeba rozkošnými růžovo-šedo-bílými párovými čepicemi s bambulkou Mummy Set Pink.

Chceš být do zimy perfektně vybavená? Vyber si jednu z nových čepic VUCH. Jsme si také jistí, že se stane skvělým dárkem pod stromeček. Objednej ji včas.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi