INSPIRACE

Letní starter pack: Co nesmí chybět ve tvém letním šatníku?

23.06.2022 REDAKCE
Autor článku

Že už se nemůžeš dočkat léta? A jsi na něj náležitě vybavená? Pokud ne, můžeš se inspirovat našimi tipy na Vuch produkty, se kterými si léto užiješ naplno. Kšiltovka, sluneční brejle nebo hravá cestovka Pojď okouknout, co jsme si pro tebe připravili.  

Léto ve stylu Vuch 

„Here comes the sun, dodododo, here comes the sun and I say, it´s all right!…“ zpívá se v jedné světoznámé písničce a my nemůžeme nic jiného než souhlasit. A momentálně k tomu navíc… here comes the summer! A právě proto ti přinášíme tipy na letní Vuch starter pack = jinými slovy kousky, bez kterých se v létě neobejdeš (nebo možná obejdeš, ale bude tě sakra mrzet, že je zrovna nemáš při sobě). Tak jdeme na to. 

Natři to sluníčku  

To, že je venku už většinu času krásně, teploty stoupají a sluníčko jede na plné obrátky má kromě pozitiv taky jeden háček. A to takový, že je zkrátka potřeba se před ním dostatečně chránit. A jak jinak než ve stylu…Vuch! Náležitou ochranu potřebují hlavně tvoje kštice a obličej, a proto je základem letního šatníku rozhodně kšiltovka a taky sluneční brejle. Které ti můžeme doporučit? Co takhle něžná kšiltovka Layla s naším ikonickým vzorem v podobě bílých puntíčků? Pokud ale na něžnost a růžovou moc nejsi a cloumá s tebou spíš duše drsňačky, hnědá kšiltovka Kash je volba číslo jedna. A navíc ji můžeš šérovat se svým klukem nebo bráchou! Na oči ti zase doporučíme brýle Aura, které elegantně podtrhnou celý tvůj outfit, a navíc tě ochrání před sluníčkem. Pokud ale o sluneční paprsky nechceš přijít, rovnou je můžeš nosit i na očích, protože brýle Checkie svou barvou připomínají ranní sluneční rozbřesk. A to je wow! 

Oblékni se do léta 

A teď už jdeme na celkový outfit. Schválně, jaký kousek oblečení je na léto nejpraktičtější a nejpohodlnější? No jasně, že šaty! A ty máme taky! Vybereš si u nás i černé klasiky Molly nebo pokud toužíš po něčem zářivějším, svítivě růžové šaty Alexa tě rozhodně zaujmou. Pak už stačí jen celý outfit doladit hravou cestovkou Sarona nebo Briana na objevování nových míst a nasadit k tomu hravý kecky, které je budou objevovat s tebou. Vybrat si můžeš něžnější Dotty Marisa v krémové variantě, anebo naopak černé klasiky Dotty Doria rozzářené barevnými detaily. Vuch Tě na léto zkrátka oblékne od hlavy až k patě! 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku
Back to semestr aneb bez čeho se během studia neobejdeš Back to semestr aneb bez čeho se během studia neobejdeš
Nová kolekce: Svatební kabelky na Vuch scéně Nová kolekce: Svatební kabelky na Vuch scéně
Módní tipy: Jak sladit kabelku s peněženkou? Módní tipy: Jak sladit kabelku s peněženkou?


Zvolte svoji zemi