INSPIRACE

Luxusní série hodinek: Moon collection

06.03.2017 REDAKCE
Autor článku

Moon collection

Moon, der Monat, mois, mes, nebo jednoduše hezky česky měsíc. Věděla jsi, že nikdy neuvidíš druhou stranu Měsíce? A že se od sebe obě strany dost liší? Ta, kterou vidíš, má mnoho lávových moří, druhá strana Měsíce je méně hornatá. Z Měsíce k nám na zem byla také Apollem 14 v roce 1971 přivezena semena stromů a 400 druhů stromů, které nyní na zemi rostou pochází právě z Měsíce. Co má ale s Měsícem společného Vuch? Pojďme si představit Moon collection.

Když jde Slunce spát...

Představ si oblohu stejně neproniknutelnou jako těžký černý samet, na které se jako malé dokonalé diamanty třpytí miliony hvězd. Krása, že? Této dokonalé kráse noci se vyrovnají už jen hodinky z  Moon collection, jejichž ciferník je černý stejně jako noční obloha. A že tyto hodinky na ruce zazáří! Jako samotný měsíc.

Hodinky se třpytem hvězd

Už jsem zmínila, že k tomu, aby byl pohled na potemnělou noční oblohu dokonalý, jsou potřeba hvězdy. A malé třpytivé kamínky, vedle kterých i hvězdy blednou, ti budou zářit i na hodinkách Moon collection, které kromě samotného ciferníku zdobí také zábavné pásky.

Střídej outfit, střídej pásky

Miluješ hravé a zábavné puntíky, ale zároveň hledáš hodinky, které se budou hodit i k elegantnímu stylu? Proč nemít obojí. Řekněme jednoduše dva v jednom. Ciferník, který je inspirovaný Měsícem, můžeš libovolně doplňovat o pásky podle nálady, nebo podle příležitosti.

Seznam se s Kelly a Kristen

Každá osobnost, a že naše hodinky rozhodně osobnost mají, má své jméno. Stejně tak hodinky  Moon collection nosí své jméno, které je činí výjimečnými. Vybrat si můžeš elegantní hodinky s decentním černým páskem, nebo veselé hodinky v pastelových barvách se zábavnými puntíky. Dáš přednost zlatým, nebo stříbrným detailům? Každé hodinky mají své kouzlo a je jen na tobě, které získají tvé srdce.

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Nová kolekce: Svatební kabelky na Vuch scéně Nová kolekce: Svatební kabelky na Vuch scéně
Módní tipy: Jak sladit kabelku s peněženkou? Módní tipy: Jak sladit kabelku s peněženkou?
Letní starter pack: Co nesmí chybět ve tvém letním šatníku? Letní starter pack: Co nesmí chybět ve tvém letním šatníku?
Vuch inspirace: Jak nosit ledvinku Vuch inspirace: Jak nosit ledvinku


Zvolte svoji zemi