INSPIRACE

Módní tipy: Jak sladit kabelku s peněženkou?

27.06.2022 REDAKCE
Autor článku

To, že značka Vuch nabízí originální kabelky, peněženky a další módní doplňky, už jistě dobře víš. V dnešním článku ti proto přinášíme několik tipů, jak elegantně kombinovat kabelku s peněženkou a dalšími módními doplňky. Tak pojď doladit své outfity k dokonalosti s Vuch.

Parádní souhra s kabelkou

I když zastáváme názor, že není třeba držet se konvencí a předurčení fashion světa, rádi ti poskytneme několik rad, jak sladit kabelkupeněženkou, díky kterým doladíš celkový dojem k dokonalosti. Tím nejjednoduším doporučením pro sladění kabelky s peněženkou je držet se stejných barev nebo podobných odstínů. Zrovna tohle splňují kabelka Glora s peněženkou Florence, které k sobě jako set pasují parádně, co myslíš? A co třeba černé kombo v podání dámské kabelky Graceful Gabi a peněženky Folly? Touhle elegantní kombinací nikdy neuděláš krok vedle. Stejně tak ti můžeme doporučit duo kabelku Carrie a peněženku Pentti. Kombinaci šedé a černé si v jejich podání rozhodně zamiluješ! A co takhle něžná kombinace malé kabelky Wade s jemnou růžovou peněženkou Kiera? Tenhle komplet skvěle doladí tvoje decentní outfity, třeba bílé romantické šaty nebo džíny a černé tričko. Tahle dívčí kombinace je něžnost sama.

Kombinace kabelky a peněženky ve stejné barvě je sázkou na jistotu

Barvy, barvy a zase barvy

Pokud však sáhneš po pestrobarevných kombinacích, určitě to není chyba. Skvěle se k sobě hodí třeba červená a zlatá nebo černá a žlutá barva. Důkazem je spojení kabelky Shiny Silvia a peněženky Judy Jasmine. 

A jak kombinovat nejrůznější vzory? Chybu rozhodně neuděláš kabelkou a peněženkou, které ladí po linii vzorů. A protože Vuch definují puntíky, tak skoč po puntíkaté kabelce i peněžence. Doporučit můžeme třeba kabelku Lyru a peněženku Halinnu. Tyhle šedé krásky prostě chceš mít doma.

Pokud patříš mezi ty, kdo nechtějí mít úplně stejný vzor kabelky s peněženkou, ale přesto chceš dosáhnout co nejlepšího sladění, zvol kabelku s peněženkou od stejné značky. Ve Vuch si vybereš z široké škály kabelek i peněženek podle svých potřeb. Velká, malá, decentní nebo bláznivě barevná? U nás najdeš všechno. A ještě víc!

I taková pestrobarevná kombinace může vypadat skvěle

Protiklady se přitahují

Další možností, jak sladit kabelku s peněženkou, je vsadit na protiklady. Všichni totiž určitě známe pořekadlo o tom, že protiklady se přitahují. A my musíme souhlasit. Je ale fajn pamatovat na to, že jde o výraznou kombinaci, a proto je třeba se držet citu a vkusu, aby výsledný dojem nepůsobil lacině a přehnaně. Zkus třeba nesmrtelnou kombinaci černé a bílé nebo šedé. S tou zaboduješ vždycky. Na téhle protikladné vlně se nesou třeba kožená kabelka Cylie a peněženka Magnus.

Vuch ti nabídne i kabelku a peněženku v setu, které spolu skvěle ladí

Slaď to i se zbytkem outfitu

Pokud zvolíš kabelku i peněženku ve stejné barvě, proč nevyužít tuto jednolitost i u dalších doplňků? Černou kabelku s peněženkou můžeš doladit i černými hodinkami. Zbytek outfitu je ale lepší vyladit světlými kousky, například bílými šaty nebo béžovým sakem. Kabelku a peněženku můžeš sladit také s barvou laků na nehty. I ty u nás ve Vuch nabízíme! Pokud jsi na růžové vlně, zvol lak Shell Pink. A pokud se na svět díváš skrz růžové brýle, mrkni na brejle Seila.

Módní doplňky můžeš samozřejmě sladit i s oblečením. U nás si vybereš jak šaty, tak sukni i tričko. Ve Vuch se zkrátka oblékneš od hlavy až k patě.

Módní doplňky v pastelových barvách jsou in!

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi