INSPIRACE

Módní tipy: Jak sladit kabelku s peněženkou?

27.06.2022 REDAKCE
Autor článku

To, že značka Vuch nabízí originální kabelky, peněženky a další módní doplňky, už jistě dobře víš. V dnešním článku ti proto přinášíme několik tipů, jak elegantně kombinovat kabelku s peněženkou a dalšími módními doplňky. Tak pojď doladit své outfity k dokonalosti s Vuch.

Parádní souhra s kabelkou

I když zastáváme názor, že není třeba držet se konvencí a předurčení fashion světa, rádi ti poskytneme několik rad, jak sladit kabelkupeněženkou, díky kterým doladíš celkový dojem k dokonalosti. Tím nejjednoduším doporučením pro sladění kabelky s peněženkou je držet se stejných barev nebo podobných odstínů. Zrovna tohle splňují kabelka Glora s peněženkou Florence, které k sobě jako set pasují parádně, co myslíš? A co třeba černé kombo v podání dámské kabelky Graceful Gabi a peněženky Folly? Touhle elegantní kombinací nikdy neuděláš krok vedle. Stejně tak ti můžeme doporučit duo kabelku Carrie a peněženku Pentti. Kombinaci šedé a černé si v jejich podání rozhodně zamiluješ! A co takhle něžná kombinace malé kabelky Wade s jemnou růžovou peněženkou Kiera? Tenhle komplet skvěle doladí tvoje decentní outfity, třeba bílé romantické šaty nebo džíny a černé tričko. Tahle dívčí kombinace je něžnost sama.

Kombinace kabelky a peněženky ve stejné barvě je sázkou na jistotu

Barvy, barvy a zase barvy

Pokud však sáhneš po pestrobarevných kombinacích, určitě to není chyba. Skvěle se k sobě hodí třeba červená a zlatá nebo černá a žlutá barva. Důkazem je spojení kabelky Shiny Silvia a peněženky Judy Jasmine. 

A jak kombinovat nejrůznější vzory? Chybu rozhodně neuděláš kabelkou a peněženkou, které ladí po linii vzorů. A protože Vuch definují puntíky, tak skoč po puntíkaté kabelce i peněžence. Doporučit můžeme třeba kabelku Lyru a peněženku Halinnu. Tyhle šedé krásky prostě chceš mít doma.

Pokud patříš mezi ty, kdo nechtějí mít úplně stejný vzor kabelky s peněženkou, ale přesto chceš dosáhnout co nejlepšího sladění, zvol kabelku s peněženkou od stejné značky. Ve Vuch si vybereš z široké škály kabelek i peněženek podle svých potřeb. Velká, malá, decentní nebo bláznivě barevná? U nás najdeš všechno. A ještě víc!

I taková pestrobarevná kombinace může vypadat skvěle

Protiklady se přitahují

Další možností, jak sladit kabelku s peněženkou, je vsadit na protiklady. Všichni totiž určitě známe pořekadlo o tom, že protiklady se přitahují. A my musíme souhlasit. Je ale fajn pamatovat na to, že jde o výraznou kombinaci, a proto je třeba se držet citu a vkusu, aby výsledný dojem nepůsobil lacině a přehnaně. Zkus třeba nesmrtelnou kombinaci černé a bílé nebo šedé. S tou zaboduješ vždycky. Na téhle protikladné vlně se nesou třeba kožená kabelka Cylie a peněženka Magnus.

Vuch ti nabídne i kabelku a peněženku v setu, které spolu skvěle ladí

Slaď to i se zbytkem outfitu

Pokud zvolíš kabelku i peněženku ve stejné barvě, proč nevyužít tuto jednolitost i u dalších doplňků? Černou kabelku s peněženkou můžeš doladit i černými hodinkami. Zbytek outfitu je ale lepší vyladit světlými kousky, například bílými šaty nebo béžovým sakem. Kabelku a peněženku můžeš sladit také s barvou laků na nehty. I ty u nás ve Vuch nabízíme! Pokud jsi na růžové vlně, zvol lak Shell Pink. A pokud se na svět díváš skrz růžové brýle, mrkni na brejle Seila.

Módní doplňky můžeš samozřejmě sladit i s oblečením. U nás si vybereš jak šaty, tak sukni i tričko. Ve Vuch se zkrátka oblékneš od hlavy až k patě.

Módní doplňky v pastelových barvách jsou in!

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi