INSPIRACE

Nová hvězdná kolekce na obzoru? Hodinky z Comete Collection

22.02.2018 REDAKCE
Autor článku

Nová hvězdná kolekce na obzoru? Hodinky z Comete Collection

Slavnou Halleyovu kometu můžeme spatřit jednou za 75 až 76 let, naposledy se v blízkosti Země objevila v roce 1986 a na její zář si budeme muset počkat až na rok 2061. Je jedním slovem výjimečná, stejně jako hodinky VUCH. Dobrou zprávou však je, že na novou kolekci hodinek VUCH další desítky let čekat nemusíš. Možná tě ale bude fascinovat stejně jako nejslavnější kometa. Chceš se stát hvězdou kamkoliv vejdeš? Nech se strhnout hodinkami Comete Collection.

Poslechni si příběh…

 „Tak jsem to nevydržela a objednala jsem si je… Potom co jsem okénko na monitoru počítače s mými vysněnými hodinkami otevřela už asi podesáté. Stačilo jediné kliknutí myší  a už byly v košíku. Ve svých představách jsem jasně viděla, k čemu si je vezmu a kdy si je nasadím úplně poprvé. Znáš ten pocit, když napjatě očekáváš, až ti objednaný balíček konečně přijde? Tak ten jsme prožívala já! Zvonek! Trhla jsem sebou a utíkala ze schodů…

Už je to tady!

…před dveřmi stála pošťačka a předávala mi malý balíček. Ještě ve dveřích jsem ho rozbalila. Potěšeně jsem si prohlížela krásnou dárkovou krabičku s mašlí. Cítila jsem se úplně stejně jako o Vánocích u stromečku. Krabičku jsem opatrně rozbalila a prohlížela jsem si hodinky, které na mém zápěstí vypadaly ještě mnohem lépe než na obrázku. Teď už je nedám z ruky!...“

Bílý nebo černobílý?

Kolekce hodinek Comete Collection přináší výběr mezi dvěma typy ciferníků. Dáš přednost bílému nebo zvolíš netradiční černobílý ciferník? Ať tak či tak, tvá volba bude trefou do černého.

Hravé puntíčky nebo elegantní černá

Hodinky Comete Collection jsou hrou pásků. Co je na páscích nejlepší? Že je můžeš pravidelně obměňovat a získat tak pokaždé jiný vzhled hodinek VUCH. Které ti padly do oka jako první? Barevné pásky se zábavnými puntíčky, stříbrný pásek, který je jako vyrobený ze třpytu hvězd, nebo elegantní černý pásek, jež bude ladit ke každému tvému outfitu?

Dárek?

Hodinky jsou stále jedním z nejkrásnějších a nejpraktičtějších dárků. Hodinky jsou přeci jen takové dva v jednom, praktický doplněk i nepřehlédnutelný šperk. Hodinky VUCH ti přijdou zabalené v krásném dárkovém balení, tím zároveň přináší tip na dárek k svátku, narozeninám, či Vánocům. Koneckonců dárek pro radost  můžeš pořídit i sama sobě, nezapomeň.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi