INSPIRACE

Nové modely slunečních brýlí VUCH

25.06.2020 REDAKCE
Autor článku

Už se těšíš na ty parné letní dny strávené u bazénu? My taky! Ale nebylo by léto, bez stylových slunečních brýlí. Představujeme ti nové modely, které perfektně pasují do konceptu letošního léta. Zvolíš nesmrtelný trend v podobě pilotek nebo „lenonek“, anebo vsadíš na něco zářivějšího a poddáš se pestrým barvám našich nových barevných modelů?

Věděla jsi o výhodách polarizačních sklíček?

Několik z našich novinek má i polarizační sklíčka, která chrání oči před nadměrným zářením a snižují nepříjemné a ostré odlesky slunce. Tento typ sklíček oceníš při letních sportech, nebo například při řízení, kdy sklíčka tlumí oslňující a ostré sluneční světlo. Všechny tyto modely brýlí jsou na našem webu označeny černým štítkem „polarized“, který rozhodně nepřehlédneš.

Barva a styl!

Nové kousky v kategorii slunečních brýlí jsou dostupné v růžové, fialové, modré, oranžové, šedivé, černé a hnědé barvě v mnoha různých kombinacích a provedeních. Dáváš přednost širším průhledným pacičkám, nebo tenkým kovovým obroučkám? Jaký styl zvolíš je čistě na tobě!

Tak ti přejeme stylové a pohodové léto! Tvůj Vuchteam

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Je tu! První kolekce kožených a eco kabelek Vuch Je tu! První kolekce kožených a eco kabelek Vuch
Výběr dokonalé kabelky na léto Výběr dokonalé kabelky na léto
Nové šaty VUCH, které se hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu Nové šaty VUCH, které se hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu
Usaď se pohodlně do jednoho z VUCH vaků Usaď se pohodlně do jednoho z VUCH vaků