INSPIRACE

Nové šaty VUCH, které se hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu

24.05.2021 REDAKCE
Autor článku

Šaty, ve kterých se bude skvěle cítit a taky skvěle vypadat. To jsou šaty, které nově představila značka VUCH. Pokud hledáš stylový a pohodlný kousek na jaro i léto, rozhodně by tvoji pozornosti tato žhavá novinka neměla uniknout. Pojďme se společně podívat těmto šatům na zoubek.

Puntíkaté, nebo jednobarevné?

Ať už dáváš přednost jednobarevným šatům, nebo šatům s hravými puntíky, přijdeš si na své! Šaty jsou totiž k dispozici rovnou ve dvou verzích. Na milovnice puntíků čekají bílé šaty s hnědými puntíky, modré šaty s bílými puntíky nebo taky černé šaty s bílými puntíky. A v jakých barvách jsou k dostání jednobarevné šaty? V černé, červené a khaki.

Pohodlí na prvním místě

Značka VUCH moc dobře ví, že když se v nějakém kousku cítíš pohodlně, okolí to na tobě pozná. Proto jsou tyto šaty vyrobeny z materiálu, který je velmi příjemný na dotek. A nejen to. Tyto šaty jsou vzdušné a lehké a mají v pase praktickou gumičku, která se perfektně přizpůsobí tvé postavě.

S lodičkami i s teniskami

Jak už jsme nakousli v nadpisu, šaty jsou navrženy tak, aby se staly součástí tvého vytříbeného sportovního i elegantního stylu. Budou tedy vypadat skvěle ve spojení s riflovou bundou i teniskami nebo sáčkem a lodičkami. Můžeš si je tak klidně vzít jak do práce, tak i na procházku a pokaždé ti to bude slušet.

Na jaro i na léto

Další předností těchto šatů je, že se hodí na jaro i na léto. V chladnějších jarních dnech si k nim můžeš vzít třeba barvené punčocháče, čímž šaty ještě oživíš. A v létě? Zabal si je do kufru na dovolenou a uvidíš, že budeš ráda, že je s sebou máš.

Šaty chameleón. I tak by se daly nazvat šaty, které se hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu, na jaro i na léto, do práce i na procházku. Ulov si tyto multifunkční šaty pro sebe i ty.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi