INSPIRACE

Oživ svůj outfit! Vyzkoušej vrstvení náhrdelníků

04.10.2019 REDAKCE
Autor článku

Když nevíš, pro který náhrdelník se rozhodnout, vezmi si jich klidně víc naráz. Pamatuj ale na pár pravidel vrstvení náhrdelníků, díky kterým budeš vypadat skvěle. Na konečný dojem má sice vliv i samotné oblečení, když se ale budeš řídit našimi tipy, nešlápneš vedle.

Neboj se barev!

Nedrž se při zemi a kombinuj barevné kovy tak, jak uznáš za vhodné. Růžová se perfektně hodí ke zlaté a vytvoří tak dokonalou kombinaci, která ti dodá šmrnc. Je ale jen na tobě, jestli vyzkoušíš barevné kombinace, nebo zůstaneš u jednobarevné klasiky, kterou osvěžíš třeba odlišnými odstíny.

Osvěž šperky přívěskem

Jednoduché a tenké řetízky se vrství samy! Ta pravá zábava ale začíná, když přidáš přívěsky. Můžeš tak zužitkovat všechny různé přívěsky, které se ti během času nahromadily doma. Slaď všechny náhrdelníky do jednoho tématu - přidej na každý řetízek stejný symbol, třeba květinu a ukaž tak svému okolí, s kým má tu čest.

Kombinuj délky

Aby vyniknul každý jednotlivý náhrdelník, ale zároveň společně vytvořily nezapomenutelnou souhru, vsaď na odlišné délky! Právě různé úrovně náhrdelníku a jejich šířka

Drž se svého stylu!

Šperky jsou tvoje doplňky, na to nezapomínej. Dotváří celkový outfit a navíc tvoji celkovou osobnost. Mysli na to, když si budeš své šperky pro vrstvení vybírat. Nekopíruj jednoduše výběr ostatních, raději si zvol něco, co vážně říká, jaká jsi. Pokud tě nenadchlo vrstvení dámských náhrdelníků, zkus to stejné i s prstýnky nebo VUCH náramky. Vždy ale vrstvi jen jeden druh šperku, zabráníš tak zbytečnému přeplácání

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi