INSPIRACE

Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat?

27.11.2022 REDAKCE
Autor článku

Ať už se ti to líbí, nebo ne, Vánoce jsou za rohem. A i když jsou tím nejkrásnějším obdobím v roce, nakoupit vhodné dárky pro celou rodinu je často velkým íškem. Na čem se všichni rozhodně shodneme, je to, že je možná nejtěžší zavděčit se svému partnerovi. Ať už jste spolu dva roky nebo dvacet, nikdy to není jednoduchá volba. Potěš tvého kluka “měkkým dárkem” v podobě trenek. My ti poradíme, jaké spodní prádlo je aktuálně v kurzu a jak ho vybrat, aby tvému milému pěkně sedělo. 

Jaké pánské spodní prádlo se nosí? 

Abychom mohli odpovědět na otázku, jak vybrat pánské spodní prádlo, musíme zjistit preference tvého chlapa. Pokud muž preferuje pohodlí nade vše, ideální volbou jsou všemi oblíbené volné trenky, které jsou nestárnoucí klasikou. Zaručí mu stoprocentní prodyšnost a volnost během celého dne. Navíc se skvěle hodí i na spaní, kdy je pohodlí přímo nutností. 

Další možností jsou stylové boxerky, které jsou neustále v kurzu. Jsou taky pohodlnou variantou, která ale vždycky vypadá sexy. Velkou výhodou je i to, že je na ně spolehnutí. Vše drží na svém místě a zachrání tak tvého muže před jakýmkoliv „faux pas”. Koukni třeba na ty naše Vuch, díky kterým bude mít tvůj chlap pohodlí i styl. 

Je nám líto, ale slipy jsou rozhodně „out”. Pokud nejsou pro syna nebo synovce, do skříně stylového muže prostě nepatří. Na druhou stranu, pokud na ně tvůj chlap nedá dopustit, nedá se nic dělat. Znáš to, proti gustu... Tohle platí i u odvážného typu spodního prádla se jménem “jocksy”, což jsou slipy bez látky na zadních partiích. Jojo, správně, to už je fakt jen pro fajnšmekry, anebo nadšený sportovce. 

Skvělý dárek k Vánocům? Přece spodní prádlo!

Jaký vybrat materiál a velikost? 

Tady není o čem. Vždycky sázej hlavně na kvalitu, co se týče materiálů. Není nic horšího než nekvalitní spodní prádlo. Takže se snaž se upřednostňovat přírodní materiály před těmi syntetickými, jelikož jsou více prodyšné a lépe se vypořádávají s bakteriemi. Další skvělou a asi nejčastěji používanou variantou je bavlna, která je hebká a taky umožňuje pokožce správně dýchat. Díky tomu se pak tvůj chlap vyhne podráždění nebo nepříjemnému tření. Nejlepší kombinací je bavlna s menší částí elastanu, která ti zajistí pohodlí, prodyšnost a lehkou elasticitu.  

A jak vybrat pánské spodní prádlo, aby tvému muži dobře sedělo? Určitě sama víš, jakou velikost trenek pořídit, ale jestli takhle daleko ještě nejste, tak máš pár možností. Buď prohrabat jeho šatník a podívat se na jeho oblíbence a jejich velikosti, zavolat jeho mamince anebo to odhadnout. Většinou vždy se dá nenošené prádlo vyměnit za menší či větší. 

V nabídce Vuch najdeš spodní prádlo z příjemného materiálu

#vuchboxers 

A naše Vuch boxerky budou tím perfektním dárkem pro každýho chlapa. Nejenže splňují všechny potřebný kritéria, které jsme vyjmenovali, ale taky se nebudeš muset starat o jejich balení. Dorazí za tebou totiž už zabalené v krásném dárkovém balení na spodní prádlo a ty tak svýho chlapa potěšíš i krabičkou a jejím obsahem. 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi