INSPIRACE

Praktická a stylová novinka VUCH v podobě batůžků

03.02.2021 REDAKCE
Autor článku

VUCH ani v novém roce nezahálí a opět přichází s novinkami, které jsou stejně jako ty naladěné na vlně stylu. Tentokrát se můžeš těšit na hravé a praktické batůžky, které dokazují, že batůžky nejsou součástí jen sportovní módy, ale hodí se taky k šatům a sukním. Pojďme se společně na nové batůžky podívat.

Batůžky na každou příležitost

Na výlet do přírody, na nákupy s kamarádkami nebo na romantické rande. Batůžky se díky svému minimalistickému vzhledu jednoduše hodí na jakoukoliv příležitost. A dokazují, že co je malé, to je také velmi praktické. Vejdou se ti do nich všechny nepostradatelné věci a zároveň skoro nebudeš vědět, že je máš na zádech.

Jaká barva bude tvá?

I přesto, že je tvar batůžků minimalistický, batůžky rozhodně nejsou jen tak obyčejné. Zdobí je totiž originální vlnitý vzor i stříbrné detaily v čele s výrazným logem VUCH. Batůžky jsou vyrobeny ve čtyřech barevných variantách. Univerzální černá barva najde své místo v každém šatníku. Hnědý batůžek působí velmi příjemným a pohodovým dojmem, béžový batůžek do každého outfitu vdechne jemnost a batůžek v červené barvě se postará o to, že budeš nepřehlédnutelná.

Zabalené v dárkovém balení

Souhlasíš s tím, že je na dárcích nejlepší rozbalování? Pak si jistě užiješ také to, až ti přijde tvůj nový batůžek. Je totiž zabalený v krásném dárkovém balení. Rozbalovat takovýto balíček je opravdu radost. Díky dárkovému balení je samozřejmě batůžek také skvělým tipem na dárek.

Proč mít alespoň jeden batůžek?

Batůžek oceníš všude tam, kdy potřebuješ mít volné ruce. Třeba takové nákupy nebo výlety po okolí jsou se stylovým batůžkem hned příjemnější. Navíc jsou drobné batůžky vhodné i k oficiálnějším a slavnostnějším příležitostem.

Poznej výhody batůžků VUCH na vlastní kůži. Pořiď si batůžek z nové kolekce a obohať svůj šatník o praktický a stylový kousek.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi