INSPIRACE

Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH!

27.11.2020 REDAKCE
Autor článku

Vánoce pomalu klepou na dveře a s příchodem nejkrásnějšího svátku v roce nastal také čas pořizovat vánoční dárky. Chceš, aby měl právě tvůj dárek pod stromečkem největší úspěch?  Pak se spolehni na balíček plný stylu. Je ověřené generacemi, že doplňky a oblečení dokážou ženám rozzářit oči.

Výhodné vánoční sety

Vánoční sety jsme sestavili tak, aby k sobě jednotlivé kousky ladily a aby vyvolaly co možná největší radost. Navíc tyto kousky v setu pořídíš za výhodnější cenu než jednotlivě. Naše vánoční sety se jednoduše vyplatí a zaručeně potěší.

Set Romantic Date

Perfektní set na romantickou schůzku nebo na setkání s kamarádkou. Do nepřehlédnutelné růžové barvy laděný set Romantic Date, který je složený z kabelky, peněženky, náramku a laku na nehty.

Vyber ten pravý set

Vánoční sety VUCH jsme rozdělili podle ceny do tří kategorií. Vybírat tak můžeš mezi sety do 1400 Kč, do 2500 Kč a luxusními sety nad 2500 Kč. Ať už zvolíš jakýkoliv z nich, jedno je jisté, pod stromečkem zazáří.

Set Amazing Afternoon

Set do každého dne. I tak by se dal jednou větou popsat set Amazing Afternoon, ve kterém najdeš malou a praktickou kabelku v hnědé barvě sladěnou s peněženkou a také černý korálkový náramek.

Spolehni se na luxusní balení

Obzvláště pro ty, kteří neradi balí vánoční dárky, máme skvělou zprávu. Vánoční set ti přijde zabalený v krásné dárkové krabici.

Set Perfect Comfort

Set, ve kterém se ukrývá pohodlí, ženskost i hravost. Právě to je set Perfect Comfort, jehož součástí jsou sportovní kalhotky s podprsenkou, bílé body s dlouhým rukávem a hned tři páry veselých ponožek.

Pro koho jsou vánoční sety jako stvořené?

Sportovní, mladistvý, elegantní i luxusní. Naše vánoční sety jsou vytvořeny na míru všem ženám, ať už dávají přednost eleganci nebo sportovnímu stylu. Těmito sety tak můžeš potěšit svou drahou polovičku, kamarádku, mamku nebo třeba ségru.

Vsaď letos na vánoční dárky, o kterých ženy sní. Prohlédni si naše výhodné vánoční sety i ty.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi