INSPIRACE

Připrav se na záplavu puntíčku s peněženkami VUCH

10.07.2018 REDAKCE
Autor článku

Připrav se na záplavu puntíčku s peněženkami VUCH

Na světě není vzoru, který by byl pro značku VUCH typičtější, než je ten puntíkatý. A už nezáleží na tom, jestli jsou puntíčky černé, bílé nebo září všemi barvami. Jedno je jisté, puntíčky vládnou světu, a jestli ne celému, tak přinejmenším světu peněženek VUCH. Přemýšlíš, že by sis jeden z puntíkatých skvostů pořídila? Pojď se s námi podívat na jednotlivé kolekce a peněženky, které jsou dokonalé do posledního puntíčku.

Malé i velké, se zipy i na cvok

Neváhej ani minutu a otevři brány světu peněženek VUCH, ve kterém každý najde to, co hledá. Výběr je totiž opravdu široký. Peněženky se liší velikostmi, barvami i počtem kapsiček a přihrádek i stylem zapínaní. Jedno však mají společné, jsou nesmírně krásné a přijdou ti v okouzlujícím dárkovém balení.

Dots Collection

Ne nadarmo má kolekce Dots Collection puntíčky rovnou ve svém názvu. Puntíčky jsou právě tím, čeho si na peněženkách všimneš nejdříve. Nezůstaneš však jen u nich, zaujmou tě taky jejich barvy k nakousnutí a kvalita v každém detailu. A nezáleží na tom, jestli zvolíš velkou peněženku, do které dáš snadno všechny své doklady a peníze, nebo sáhneš po malé peněžence, která se vejde do každé kabelky (nejlépe si hoví v kabelkách VUCH).

Black Dots Collection

Víš, na jakém pozadí puntíčky vyniknou? Na černém! Proto se peněženky VUCH z kolekce Black Dots Collection mohou pochlubit pestrobarevnými barvami, které jsou vyšperkované rozkošnými puntíčky na černém pozadí. Jednu z nich jednoduše musíš mít.

Leather Collection

Že tato kolekce zavání pravou kůží? Máš stoprocentní pravdu. Nejenom že jsou tyto peněženky vyrobeny z kůže, navíc mezi nimi objevíš i ty, které jsou poseté puntíčky. Podívej se na peněženku Sally, Rochelle, Vanille a Babette.

Zippy Collection

Kde je Zippy Collection VUCH tam jsou i zipy, to dá rozum. Kromě toho, že peněženky z této kolekce zdobí praktické zipy, opět se mezi nimi najdou i ty, které vynikají pruhem posetým puntíčky. Že je právě spojení puntíčků a zipů tím, co hledáš? Pak si asi právě narazila na tu pravou peněženku.

TIP: Puntíkaté dárky jsou ty nejlepší

Určitě jsi ještě nezapomněla, že jsme o pár řádků výše psali, že peněženky VUCH dodáváme v krásném dárkovém balení. A to přímo svádí k tomu, aby se peněženka stala dokonalým dárkem pro kamarádku, maminku, nebo třeba ségru.

TIP 2: Filtrování peněženek VUCH

Všechny puntíkaté peněženky snadno vyhledáš, když použiješ náš šikovný filtr, rozklikneš kategorii vzor a zvolíš puntíkaté peněženky. V mžiku se ti zobrazí všechny, které naše značka VUCH nabízí.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi