INSPIRACE

Připrav se na záplavu puntíčku s peněženkami VUCH

10.07.2018 REDAKCE
Autor článku

Připrav se na záplavu puntíčku s peněženkami VUCH

Na světě není vzoru, který by byl pro značku VUCH typičtější, než je ten puntíkatý. A už nezáleží na tom, jestli jsou puntíčky černé, bílé nebo září všemi barvami. Jedno je jisté, puntíčky vládnou světu, a jestli ne celému, tak přinejmenším světu peněženek VUCH. Přemýšlíš, že by sis jeden z puntíkatých skvostů pořídila? Pojď se s námi podívat na jednotlivé kolekce a peněženky, které jsou dokonalé do posledního puntíčku.

Malé i velké, se zipy i na cvok

Neváhej ani minutu a otevři brány světu peněženek VUCH, ve kterém každý najde to, co hledá. Výběr je totiž opravdu široký. Peněženky se liší velikostmi, barvami i počtem kapsiček a přihrádek i stylem zapínaní. Jedno však mají společné, jsou nesmírně krásné a přijdou ti v okouzlujícím dárkovém balení.

Dots Collection

Ne nadarmo má kolekce Dots Collection puntíčky rovnou ve svém názvu. Puntíčky jsou právě tím, čeho si na peněženkách všimneš nejdříve. Nezůstaneš však jen u nich, zaujmou tě taky jejich barvy k nakousnutí a kvalita v každém detailu. A nezáleží na tom, jestli zvolíš velkou peněženku, do které dáš snadno všechny své doklady a peníze, nebo sáhneš po malé peněžence, která se vejde do každé kabelky (nejlépe si hoví v kabelkách VUCH).

Black Dots Collection

Víš, na jakém pozadí puntíčky vyniknou? Na černém! Proto se peněženky VUCH z kolekce Black Dots Collection mohou pochlubit pestrobarevnými barvami, které jsou vyšperkované rozkošnými puntíčky na černém pozadí. Jednu z nich jednoduše musíš mít.

Leather Collection

Že tato kolekce zavání pravou kůží? Máš stoprocentní pravdu. Nejenom že jsou tyto peněženky vyrobeny z kůže, navíc mezi nimi objevíš i ty, které jsou poseté puntíčky. Podívej se na peněženku Sally, Rochelle, Vanille a Babette.

Zippy Collection

Kde je Zippy Collection VUCH tam jsou i zipy, to dá rozum. Kromě toho, že peněženky z této kolekce zdobí praktické zipy, opět se mezi nimi najdou i ty, které vynikají pruhem posetým puntíčky. Že je právě spojení puntíčků a zipů tím, co hledáš? Pak si asi právě narazila na tu pravou peněženku.

TIP: Puntíkaté dárky jsou ty nejlepší

Určitě jsi ještě nezapomněla, že jsme o pár řádků výše psali, že peněženky VUCH dodáváme v krásném dárkovém balení. A to přímo svádí k tomu, aby se peněženka stala dokonalým dárkem pro kamarádku, maminku, nebo třeba ségru.

TIP 2: Filtrování peněženek VUCH

Všechny puntíkaté peněženky snadno vyhledáš, když použiješ náš šikovný filtr, rozklikneš kategorii vzor a zvolíš puntíkaté peněženky. V mžiku se ti zobrazí všechny, které naše značka VUCH nabízí.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi