INSPIRACE

S novým batohem VUCH se neztratíš ani v městské džungli!

16.05.2018 REDAKCE
Autor článku

Pohodlí, nebo styl? A proč by nešlo spojit obojí? Víme, že šlo. Proto ti s radostí v doprovodu pomyslných fanfár představujeme stylové a neuvěřitelně pohodlné batohy VUCH z kolekce Travel collection. Jak si jednou batůžek hodíš na záda, ani nebudeš vědět o tom, že nějaké věci vůbec nosíš s sebou. A nejen to, navíc si budeš moci dosyta užít obdivné pohledy okolí.

To tu ještě nebylo!

Pokud se dá něco nazvat žhavou novinkou, pak jsou to zcela jistě naše batohy, které jsou za A.) stylové, za B.) nepřehlédnutelné a za C.) prostorné. Jednoduše splňují všechno, co od batohu, který si s klidným svědomím můžeš vzít i k elegantnímu modelu, přeješ.

Těší mě, Travel collection

Samotná kolekce má ve svém názvu cestování, neznamená to však, že bys musela s batůžkem procestovat svět (i když by se tomu rozhodně nebránil), název kolekce naznačuje, že jsou batůžky natolik pohodlné, že budeš chtít, aby tě doprovázely na každém kroku. Třeba na cestě do práce nebo do školy.

Do přírody? Proč ne? Do města! Bez váhání

Že ti někdo řekl, že batohy patří jenom do přírody? Pak je vedle jako jedle. Nemůžeme popírat, že v přírodě mají své zasloužené místo, stejně dobře se ale hodí do města, pro jehož ruch jsou jako stvořené. Jejich vzhled vyšperkovaný zlatými detaily přímo vyzívá k tomu, aby se blýskly v ulicích města. Batoh VUCH můžeš vzít na schůzku v parku, k vodě nebo na nákupy, jednoduše kamkoliv budeš chtít.

Černá, nebo modrá? Nebo obě?

Seznam se s modrým batohem Gorgeous Gail a černým batohem Perfect Page. Jsou si podobní jako vejce vejci, ale jeden díky své černé barvě vyzařuje eleganci a ten druhý je spíše hravý. Který z nich si ulovíš ty? Nebo bereš hned oba?

Už nemusíš dělat kompromisy. Získej pohodlí i styl v jednom jediném baťůžku VUCH z kolekce Travel collection.

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi