INSPIRACE

Sledujte tok času s hodinkami z Metallic Collection

26.09.2017 REDAKCE
Autor článku

Sledujte tok času s hodinkami z Metallic Collection

Čas má velmi zvláštní schopnost utíkat o sto šest, když se dobře bavíme a naopak se táhne, jako hlemýžď ve chvíli, kdy chceme, aby byl už nový den. Čas sice nezastavíme, ale pomůžeme ti, aby ti každá jeho minuta přinášela radost při pohledu na luxusní hodinky Metallic Collection. Je tvoje zápěstí připraveno na praktický doplněk, který tě odliší od zbytku světa?

Dokonalost v každém milimetru

Hodinky Sterling a Graphity se staly prvními celokovovými hodinkami značky Vuch. Hodinky v sobě ukrývají eleganci a nezapřou nádech luxusu. Díky barevným puntíkům i modernímu minimalistickému designu jsou nepřehlédnutelné a mají magickou schopnost, o které se přesvědčíš na vlastní kůži. „Kde jsi je sehnala?“ Bude jedna z otázek, na kterou tě chceme dopředu připravit.

Graphity, nebo Sterling?

Stříbrná, nebo černá? Stojí před tebou nelehké rozhodnutí a my už tušíme, jak by mělo podle tvých nejtajnějších snů dopadnout. Co takhle oboje? Hodinky Graphity jsou vyrobeny z nerezové oceli v černé barvě a spojují eleganci a originalitu. Hodinky Sterling jsou také vyrobeny z nerezové oceli, ale liší se stříbrnou barvou, která září jako vybroušený diamant. „Klape jako hodinky“, toto tvrzení platí o kvalitních, voděodolných hodinkách s japonským strojkem dvojnásobně.

Hodinky, které se hodí!

S hodinkami je to stejné jako s kabelkami, peněženkami a botami, vždycky se hodí, když jich je více. A jedny kvalitní hodinky ve sbírce jsou povinnost. A potěší nejen tebe, ale promění se také v dokonalý dárek, který sklidí úspěch. Hodinky Vuch z kolekce Metallic Collection ti přijdou zabalené v krásném dárkovém balení. Na jakou příležitost se hodí? K narozeninám, Vánocům i jako výjimečný svatební dar.

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi