INSPIRACE

Šperky VUCH z nerezové oceli

14.03.2018 REDAKCE
Autor článku

Šperky VUCH z nerezové oceli

Doplňuje tvoji šperkovnici šperk VUCH? Pak ti prozradíme tajemství… Zcela jistě je i on, ostatně jako všechny šperky VUCH, vyrobený z nerezové oceli. Čím je tento materiál výjimečný? A proč si náhrdelníky, náušnice, náramky, prsteny a čarovné sety VUCH vyrobené z nerezové oceli zamiluješ na první pohled i nasazení? Známe odpovědi a podělíme se o ně i s tebou.

Kdy se zrodila nerezová ocel?

Nerezová ocel se poprvé objevila už v 19. století, kdy byla vyrobena v laboratoři. Důvodem pro její vznik byla snaha najít kov, který nepodléhá korozi tak snadno jako běžná ocel nebo železo. I přesto, že se dříve používala především v motorismu, netrvalo dlouho a našla své místo také ve světě šperků.

Přednosti nerezové oceli

Šperky z nerezové oceli jsou čím dál tím oblíbenější, důvodem je vzhled tohoto materiálu i jeho vlastnosti. Materiál s typickým zrcadlovým efektem vyniká pevností, odolností proti vodě a především je hypoalergenní, což jistě ocení všechny ženy a dívky, které jiné šperky nesnesou.

Skvělý materiál, úžasný vzhled

Které šperky spojují skvělý materiál a úžasný vzhled? Myslíme, že už tušíš! Ano, jsou to šperky VUCH. Moderní, decentní, ale zároveň nepřehlédnutelné, to jsou jejich druhá jména. Pokud jsi ještě sekci šperky nenavštívila, přiblížíme ti, co tě čeká. Těšit se můžeš na velký výběr vzorů, širokou nabídku barev a téměř nekonečné možnosti kombinací. Pokud chceš svůj outfit pomocí šperků doladit k dokonalosti, jsou pro tebe připraveny jedinečné sety.

K čemu? Ke všemu!

Jestli se ptáš, k čemu ti šperky VUCH z nerezové oceli budou ladit, věř, že téměř ke všemu. I přesto, že jsou jednoduché, nepostrádají originalitu a povýší každý tvůj outfit.

Hledáš šperky, které jsou hypoalergenní a obohatí tvoji šperkovnici o kousek, který můžeš vzít kamkoliv? Tvé pozornosti by neměly uniknout šperky VUCH. Který bude tvůj?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi