INSPIRACE

Spodní prádlo VUCH, které tě dostane!

14.02.2018 REDAKCE
Autor článku

Spodní prádlo VUCH, které tě dostane!

Znáš to taky? Máš dokonalý outfit, ale stejně se necítíš pohodlně kvůli špatně zvolenému spodnímu prádlu. Ne nadarmo je spodní prádlo základem celého outfitu. Měla by sis ho zamilovat nejen kvůli příjemnému materiálu a střihu, který ti padne jako ulitý, ale mělo by se ti také na první pohled zalíbit. I přesto, že nejde vidět, je dokázané, že správně zvolené spodní prádlo, ve kterém se cítíš jednoduše skvěle, dokáže zvednout tvé sebevědomí do nebeských výšin. Už jsi viděla nebezpečně hezké kalhotky VUCH?

První dámské kalhotky? Vítej v 18. století

Věděla jsi, že se první dámské kalhotky objevily až v 18. století? Možná tě napadlo, co ženy do té doby nosily. Odpověď je jednoduchá: Jen bohaté a široké sukně. Kvůli absenci kalhotek anglická norma nařizovala ženám, aby seděly s koleny přitisknutými k sobě. Postupem času došlo i ke zmenšení kalhotek kvůli kankánovým tanečnicím, které chtěly odhalit více kůže.

Kalhotky VUCH

Po nabídce neotřelých kabelek, peněženek, hravých ponožek a doplňků se značka VUCH rozhodla všechny dívky a ženy potěšit kalhotkami, které spojují přednosti značky VUCH. Jsou nesmírně pohodlné a navíc vynikají hravým designem. Určitě tě taky potěší, že ti dorazí v krásném dárkovém balení.

Kalhotky Hipster vs. Tanga

Jaký střih ti sedí víc? Dáš přednost kalhotkám Hipster, které jsou k dostání v černé, bílé a červené barvě se zábavnými puntíky a elegantní krajkou? Nedokážeš odolat kalhotkám ve variantě string, kterým samozřejmě také nechybí oblíbené barevné puntíky? Anebo nedáš prostor kompromisům a jednoduše se odměníš oběma variantami?

Na tvém pohodlí nám záleží

I ve spodním prádle by ses měla cítit jako v bavlnce. A to byl náš záměr! Kalhotky VUCH ti představí, jaké je nosit kalhotky, které si zamiluješ na dotek i na pohled.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi