INSPIRACE

Spodní prádlo, které by ti skvěle padlo? Známe ho!

22.03.2018 REDAKCE
Autor článku

Spodní prádlo, které by ti skvěle padlo? Známe ho!

Nejde vidět (většinou), a přesto je nedílnou součástí šatníku… Ne nadarmo se říká, že je spodní prádlo základem každého outfitu. Nároky na něj jsou proto čím dál tím vyšší. Souhlasíš s tím, že by mělo být pohodlné, vyrobené z příjemného materiálu a krásné na pohled? Se značkou VUCH a její nabídkou zábavných kalhotek si můžeš všechny uvedené přednosti odškrtnout.

1000 a jeden druh kalhotek

Tak schválně, kolik druhů kalhotek znáš? Dokázala bys je napočítat na prstech jedné ruky nebo na dvou? Pojďme si společně některé z nich přiblížit.

Klasické kalhotky

Klasické kalhotky si ženy po celém světě získaly pro své pohodlí. To ostatně není ani zdaleka cizí kalhotkám Hipster značky VUCH, které zdobí luxusní krajka i hravé puntíky. Padly ti na první pohled do oka?

Kalhotky s nohavičkami

Tento typ kalhotek můžeš také najít pod názvem Boyleg nebo Panty, mají rovný pas a končí podobně jako pánské prádlo nohavičkou, jejich předností je, že jsou neuvěřitelně pohodlné.

Tvarující kalhotky

Tyto kalhotky uvítáš především při důležité akci a jsou ideálním doplňkem pod společenské šaty, mají totiž neuvěřitelnou schopnost vytvarovat nebezpečně ženské tvary.

Tanga

Tanga zná asi každá žena, tyto kalhotky jsou oblíbené především proto, že jejich vzhledu nedokáží muži odolat. Tanga z příjemného materiálu a se skvělým vzhledem? Objev i ty přednosti kalhotek VUCH ve variantě string.

Brazilky

Brazilky by se daly nazvat jako kompromis mezi klasickými kalhotkami a tangy. Jejich velkou předností je skutečnost, že se nezařezávají, jsou velmi svůdné a zároveň pohodlné. Všechny z uvedených vlastností do posledního puntíku splňují také kalhotky brazilky VUCH, které jsou žhavou novinkou této značky.

Víš, kdy se budeš v outfitu cítit úplně nejlépe? Ve chvíli, kdy zvolíš svůdné a zároveň pohodlné spodní prádlo. Nemusíš ho ani dlouho hledat, čeká na tebe na stránkách VUCH.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi