INSPIRACE

Staň se hvězdou s naší hvězdnou kolekcí

03.02.2017 REDAKCE
Autor článku

Staň se hvězdou s naší hvězdnou kolekcí

 

Kabelek nikdy není dost, na tom se asi všechny ženy shodnou, u hodinek to však platí minimálně dvojnásobně. Věděli jste, že se hodinky proslavily už za vlády Jindřicha VIII. v 15.století? Tyto hodinky však byly tak těžké, že je lidé museli nosit na krku, aby je byli schopni unést. Od vlády Jindřicha VIII. uplynulo už pěkných pár století, ale na hodinky stále nedáme dopustit a naštěstí je bez problémů uneseme na ruce. Hodinky ze Stars Collection vás na první pohled přesvědčí o tom, že jednoduše patří na vaše zápěstí.

 

Hodinky, které mají jméno

Jsem hodinky co jméno mají,

s námi se všem dech hned tají.

 

 Hodinky ze Stars Collection, jsou hravé a veselé a nikdy vás neomrzí. Nenechte se mýlit, nejsou to jen tak obyčejné hodinky, skrývají v sobě duši i příběh a všechny hodinky hvězdné kolekce si vysloužily i své jméno. Hodinky jsou pojmenované podle slavných hvězd, protože stejně jako ony patří do záře reflektorů. A vy s nimi! Zvolíte Emmu, Marilyn, nebo třeba Keiru?

 

Pásky z lásky

Chceš nové hodinky mít? Střídej pásky!

Že všichni ti je závidí, z toho nedělej si vrásky!

 

Hodinky v sobě kromě půvabu a hravosti ukrývají také praktičnost. Díky vyměnitelným páskům můžete svým hodinkám dopřát každý den jiný vzhled, tak aby se hodinky vždy dokonale hodily k vašemu outfitu.

 

Hravost na každou příležitost

Zlaté i stříbrné před naší krásou blednou,

na ně si nevzpomeneš už ani jednou!

 

Stříbrné a zlaté hodinky se stávají s  hodinkami ze Star Collection minulostí, protože nabízejí originalitu, se kterou se klasické hodinky nemohou rovnat. Hodinky z hvězdné kolekce vás jednoduše odliší od davu.

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023? Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023?
Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod? Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod?
Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat? Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat?
Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku


Zvolte svoji zemi