INSPIRACE

Těmto kabelkám nedokážeš odolat. Podlehni novinkám z Sense Collection

22.10.2018 REDAKCE
Autor článku

Těmto kabelkám nedokážeš odolat. Podlehni novinkám z Sense Collection

Řídíš se ve světě módy pravidlem: Čím více, tím lépe? Pak jistě souhlasíš s tím, že si každá žena čas od času zaslouží novou kabelku. A co jestli už jich má doma hodně? Pak si jich zaslouží ještě víc. Seznam se s novými kabelkami, které rozšířily kolekci Sense. Čím si tě získají? Svými barvami, prostorností i luxusními zlatými detaily.

Láska je ve vzduchu! Cítíš ji?

Kolekce Sense je založená na pocitech. Pokud zažíváš při pohledu na nové kabelky pozitivní emoce, pak splnily část své tajné mise. Druhá část spočívá v tom, že ti budou dělat radost pokaždé, když si je někam vezmeš. Na procházku, do kina, na nákupy nebo třeba na návštěvu ke kamarádce.

Uši, co jim sluší

K tomu, aby dokázaly kabelky VUCH z Sence Collection unést všechny tvé poklady, potřebují mít pořádnou sílu. Tu jim zajišťují hned dvě uši. Jedno krátké a druhé dlouhé. Ale neboj, všechno ostatní je dokonale symetrické.

Sázíš na černou, nebo dáváš prostor barvám?

Pro dívky a ženy, které dávají přednost eleganci je jako stvořená černá kabelka Hypnotic Hailey. Pro ty, které chtějí svůj šatník oživit barvami a nedají dopustit na jednoduchost je ušitá na míru červená kabelka Gracious Grace a tyrkysová kabelka Dynamic Deborah. A pro ty, které milují neobyčejné spojení barev? Tak na ně čeká modro-fialová kabelka Sweet Samantha a fialovo-šedá kabelka Snave Savannah. Se značkou VUCH si jednoduše každá žena přijde na své.

A zase po roce, blíží se nám Vánoce

Už jsi někdy zaslechla pojem „říjnoce“? Že ne? Pak si ho přidej do slovníku. Je to měsíc, kdy milovnice Vánoc zachvátí první předvánoční nákupní horečka. Patříš k těm, kteří chtějí mít dárky nakoupené co nejdříve? Pak pro tebe máme žhavý tip, který potěší téměř každou milovnici módy: Až si budeš kupovat kabelku pro sebe, kup rovnou dvě! A jeden dárek budeš mít vyřešený. Navíc ti přijde zabalený v krásném dárkovém balení.

Už jsi podlehla novým kabelkám z kolekce Sense? Věříme, že si je zamiluješ na první pohled.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi