INSPIRACE

Tendency Collection: buď taková, jakou jsi vždycky chtěla být

20.02.2017 REDAKCE
Autor článku

Tendency Collection: buď taková, jakou jsi vždycky chtěla být

Můžeš být smyslná, tajemná nebo naopak něžná. S novou kolekcí VUCH peněženek Tendency Collection je totiž na tobě, kým se stanete. V kolekci najdeš čtyři nové krásky, ze kterých si vybereš přesně podle toho, jakou zrovna chceš být. Všechny Tendency „vušky“ tě dostanou jednoduchým zdobením v podobě zlatého pruhu, který vypadá tak akorát. Ani přeplácaně, ani příliš obyčejně.

Co najdeš v nových „vuškách“

Všechny peněženky z Tendency Collection myslely nejenom na krásu, ale i na praktičnost. Zvenčí se zapínají na cvoček, uvnitř pak najdeš zipem uzavíratelnou kapsu na mince a dvě prostorné přihrádky na bankovky. Samozřejmostí je také prostor na fotky tvojich nejbližších a originální identifikační kartička Vuch, pokud by jsi svoji parťačku někde zapomněla. Domů ti peněženky přijdou v dárkovém balení.

Vyber si tu pravou

            Do Tendency Collection patří čtyři peněženky: Goalin, Hopen, Changer a Trusten. Každá z nich je jiná, stejně jako ženy, kterým se občas chceš podobat. Díky Tendency Collection se nyní můžeš vcítit do jejich kůže a být o něco odvážnější, svůdnější nebo naopak něžnější. Stačí si jen vybrat tu pravou.

  • Goalin - že by sis přála být o něco sebevědomější? Pak je pro tebe ideální Goalin. S touto stříbrnou peněženkou se budeš cítit plná energie. Ať už se chystáš na party, do divadla nebo restaurace, Goalin tě s noblesou doprovodí kamkoliv jen budeš chtít.
  • Hopen - těžko bys hledala něžnější peněženku, než je právě růžová. S ní se rázem proměníš na jemnou vílu, která poplete hlavu nejednomu muži.
  • Changer - odvážněji a divočeji se budeš cítit s peněženkou Changer. Tato vínová kráska k sobě hledá majitelku, která se nebude bát vystoupit z davu. Že taková nejsi? Stačí si pořídit Changer, která ti ukáže, že být vášnivá a sexy se občas vyplatí.
  • Trusten - skrýváš spoustu tajemství, která o tobě neví ani tvoje nejlepší kamarádka. Ačkoliv jedna přeci jenom ano. Jmenuje se Trusten a můžeš se jí svěřit, s čímkoliv jen budeš chtít. Tvoje tajemství zůstane navždy uchováno v elegantní černé „vušce“. Tato tmavá decentní peněženka zalichotí všem ženám, které si rády hrají na záhadné krásky.
Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi