INSPIRACE

Už znáte VUCH peněženky? Jsou originální, hravé a píšou pro vás magazín

07.02.2017 REDAKCE
Autor článku

Už znáte VUCH peněženky? Jsou originální, hravé a píšou pro vás magazín

Víme, že najít tu správnou parťačku do práce, školy nebo na večírek není vůbec jednoduché. Proto je tu pro vás peněženka VUCH. Ať už jdete kamkoliv, nikdy vás v tom nenechá samotnou. Je elegantní, praktická a jen tak rychle se neokouká. Zdobí ji totiž hravé puntíky, příjemné pastelové barvy anebo zapínání na cvoky, které jste jako malá holka měla tak ráda. Ten pravý šmrnc jí dodává VUCH logo, které světu jasně říká, že krásu najdete v maličkostech.

Píšeme jenom pro vás

            Protože se ve světě VUCH děje pořád něco nového, rozhodli jsme se pro naše zákazníky vytvořit magazín. Díky němu se jako první dozvíte, co pro vás právě chystáme. A nejenom to. Články v našem magazínu budou tak pestré jako naše peněženky. Dočtete se třeba o:

  • cestování a turistice – kam si zajet na dovolenou? A co si s sebou kromě peněženky VUCH nesmíte zapomenout přibalit? Tipy na báječné destinace a vše okolo cestování.
  • volném čase a koníčcích – sportování, hudba, filmy, knihy… víme, že VUCH ženy mají spoustu zájmů a koníčků. Podělíme se s vámi o ty nejlepší.
  • zdraví a výživě – milujete jídlo? My také! Máme pro vás spoustu nápadů, jaké dobroty si doma připravit nebo kde najít potřebné vitaminy.
  • módě a kráse – co dalšího se k vaší peněžence VUCH hodí? Třeba naše kabelky, které s vaší parťačkou vytvoří nerozlučnou dvojku. Anebo puntíkaté hodinky, díky kterým budete vždy v obraze, kolik je zrovna hodin. Jsou totiž tak roztomilé, že z nich jen těžko odtrhnete oči. O módě bychom zkrátka zvládli psát pořád, a tak se s vámi o naše postřehy ze světa krásy rádi podělíme.
  • bydlení a domově – poradíme vám, jak zútulnit domácnost vlastními výrobky nebo které designové vychytávky budou vašemu domovu slušet.

Chybí vám v tématech článků vaše oblíbené? Pošlete nám jej na info@vuch.cz a my se do něj s radostí pustíme.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi