INSPIRACE

VUCH i Valentýn začíná na V… Náhoda? Nemyslíme

07.02.2018 REDAKCE
Autor článku

VUCH i Valentýn začíná na V… Náhoda? Nemyslíme

Valentýn se nezadržitelně blíží. Srdíčka, vyznání lásky, květiny a dárky od srdce, to vše na tebe zaútočí z výloh obchodů. Chtěla bys letos dostat ke svátku zamilovaných dárek, který bude přesně podle tvého gusta? Proč svou drahou polovičku nenápadně nenasměřovat na stránky vuch.cz, které ukrývají nepřeberné množství pokladů v podobě kabelek, peněženek, hodinek i doplňků, jež by v tvé sbírce rozhodně neměly chybět? Proč neoslavit letošní Valentýn po svém?

Zakroužkuj si v kalendáři 14. únor

Miluješ módu? A souhlasíš s tím, že by si i tento typ lásky zasloužil svůj vlastní svátek? A proč je rovnou nespojit do jednoho a neoslavit lásku mezi lidmi i lásku ke krásným věcem společně? Pokud nemáš partnera, zoufat rozhodně nemusíš, naopak, můžeš si dárky nadělit sama. Jednoduše z lásky k sobě.

Dárky na míru

Který dárek je pro tebe ten pravý? Víme to. Připravili jsme si pro tebe jednotlivé kategorie: Pro dámu, Pro romantičku, Pro sportovkyni a Pro parádnici. Kategorie, ve kterých najdeš krásné kousky VUCH, které se trefí do tvého stylu a rozšíří tvůj šatník o nepřehlédnutelný kousek.

Vyber si dárek sama!

Bojíš se, že partner udělá s valentýnským dárkem krok vedle? Známe řešení! Co mu naznačit, že by tě potěšil dárkový poukaz, díky kterému si můžeš vybrat, co tvoje valentýnsky naladěné srdce potěší nejvíce? Nabízíme ho v papírové i v elektronické podobě.

Od peněženek po ponožky

Sortiment stylové značky VUCH je opravdu bohatý, začíná u kabelek, hodinek a peněženek a pokračuje u okouzlující vůně, doplňků, ponožek a končí u novinky v podobě pohodlného a zábavného spodního prádla. Už jsi v nabídce našla svou lásku na celý život?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023? Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023?
Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod? Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod?
Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat? Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat?
Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku


Zvolte svoji zemi