INSPIRACE

VUCH i Valentýn začíná na V… Náhoda? Nemyslíme

07.02.2018 REDAKCE
Autor článku

VUCH i Valentýn začíná na V… Náhoda? Nemyslíme

Valentýn se nezadržitelně blíží. Srdíčka, vyznání lásky, květiny a dárky od srdce, to vše na tebe zaútočí z výloh obchodů. Chtěla bys letos dostat ke svátku zamilovaných dárek, který bude přesně podle tvého gusta? Proč svou drahou polovičku nenápadně nenasměřovat na stránky vuch.cz, které ukrývají nepřeberné množství pokladů v podobě kabelek, peněženek, hodinek i doplňků, jež by v tvé sbírce rozhodně neměly chybět? Proč neoslavit letošní Valentýn po svém?

Zakroužkuj si v kalendáři 14. únor

Miluješ módu? A souhlasíš s tím, že by si i tento typ lásky zasloužil svůj vlastní svátek? A proč je rovnou nespojit do jednoho a neoslavit lásku mezi lidmi i lásku ke krásným věcem společně? Pokud nemáš partnera, zoufat rozhodně nemusíš, naopak, můžeš si dárky nadělit sama. Jednoduše z lásky k sobě.

Dárky na míru

Který dárek je pro tebe ten pravý? Víme to. Připravili jsme si pro tebe jednotlivé kategorie: Pro dámu, Pro romantičku, Pro sportovkyni a Pro parádnici. Kategorie, ve kterých najdeš krásné kousky VUCH, které se trefí do tvého stylu a rozšíří tvůj šatník o nepřehlédnutelný kousek.

Vyber si dárek sama!

Bojíš se, že partner udělá s valentýnským dárkem krok vedle? Známe řešení! Co mu naznačit, že by tě potěšil dárkový poukaz, díky kterému si můžeš vybrat, co tvoje valentýnsky naladěné srdce potěší nejvíce? Nabízíme ho v papírové i v elektronické podobě.

Od peněženek po ponožky

Sortiment stylové značky VUCH je opravdu bohatý, začíná u kabelek, hodinek a peněženek a pokračuje u okouzlující vůně, doplňků, ponožek a končí u novinky v podobě pohodlného a zábavného spodního prádla. Už jsi v nabídce našla svou lásku na celý život?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Oživ svůj outfit! Vyzkoušej vrstvení náhrdelníků Oživ svůj outfit! Vyzkoušej vrstvení náhrdelníků
Jak si vybrat tu nejlepší peněženku? Jak si vybrat tu nejlepší peněženku?
5 tipů, jak si vybrat tu pravou kabelku 5 tipů, jak si vybrat tu pravou kabelku
Nové Black Dots peněženky! Nové Black Dots peněženky!