INSPIRACE

Valentýn podle tvého gusta: tipy na dárky pro opozdilce

10.02.2023 REDAKCE
Autor článku

Ať už jsi v tom nejpohádkovějším vztahu století, nebo jsi single, Valentýn je za pár dní tu! Existují dva tábory lidí: někteří si užívají svátku srdíček ve velkém, tábor č. 2 ho zase bere jako komerční americké klišé, které u nás nemá co dělat. Láska má ale mnoho podob, a proto může Valentýn slavit každý podle svého gusta. Ajaj, najednou myslíš na to, že chceš udělat sobě nebo někomu blízkému radost, ale už je pozdě na dárek? Neboj, Vuch ti poradí last-minute tipy na dárky pro jakoukoliv tvou lásku...

 

PRO KRÁLOVNU TVÉHO SRDCE 

V dnešní době je obtížné najít tu pravou, opravdovou lásku, se kterou budeš do nekonečna a ještě dýl. Jestli ji máš, rozhodně ji neber nadarmo. Proto se na ni letos o Valentýnu nevyprdni a kup jí takový dárek, co ji chytne za její zlaté srdce. Ideálním dárkem pro tvou milou je buď prostorná peněženka na všechny její cennosti (a že jich je) a vaše romantické couple fotky. A co třeba šperk se srdíčkem, který vyjádří tvé city i beze slov? No a kdy jindy obdarovat svou vyvolenou blyštivým šperkem se symbolem lásky než v tento den? Jestli si nevíš rady s barvou a materiálem, vsaď na pravé stříbro, které je trendem roku 2023. 

Pokud už má tvoje girl plnou šperkovnici, tak jí pořiď doplněk, který je zkrátka BFF pro každou holku... kabelku! Můžeš tak mít jistotu, že ji mileráda vynosí na každé vaše rendez-vous. Perfektní volbou je velká kabelka pro její business příležitosti i všechny vaše romanťárny. 

Vuška bude tím nejlepším křenem u každé vaší romanťárny

BE YOUR OWN VALENTINE 

Kdo tvrdí, že k Valentýnu nepatří i často opomíjená sebeláska? Abys mohla dávat lásku ostatním, je přece nezbytné milovat sama sebe, nebo ne? Sebeláska je tou nejkomplikovanější formou lásky, ale paradoxně i tou nejdůležitější. Nezapomínej na sebe! <3

Oslavovat sebe můžeš úplně jakkoliv. Procházkou na čerstvém vzduchu, s kapůčem v ruce a podcastem v uších, relaxem u filmu s hydratační maskou a nebo třeba oblíbeným jídlem. Všichni (čti my holky) víme, že není nic lepšího než nová objednávka. Můžeš si tak udělat radost třeba crossbody kabelkou, která bude ideálním doplňkem na každé tvé rande v jednom. Nebo zainvestuj do praktického batohu na výlety a vytáhni ho na všechny sólo tripy, kdy si užíváš jen sama sebe a nic tě nelimituje. A to je přece boží pocit...

A co si vyšperkovat sama sebe? Vsaď na originální náhrdelník s mramorovaným designem. Pravděpodobně už ho nesundáš z krku, a ještě se pořádně blýskneš. Tak be your own Valentine a užij si tenhle svátek dle svého gusta.

Dej si rande v jednom... s Vuch kabelkou v ruce!

PRO BFF 

Pár přátel stačí mít, to je velká pravda. Když máš kamaráda do deště, tak nám věř, že nikoho dalšího v životě nepotřebuješ. Oslav lásku ve formě přátelství a uspořádejte si s holkami tzv. galentine’s day. Žádná oslava se ale neobejde bez dárku. Abyste tu svoji bff lásku pořádně zpečetily, tak si pořiďte náramky přátelství. Aspoň tak budeš mít svoje nejmilejší kámošky doslova na dosah ruky. Jestli si už společně chystáte dámskou pařbu u moře nebo v centru města, tak se vám zase bude hodit batůžek na procházky městem a dobrodružné výlety. 

A u sluníčka zůstaneme, protože nic člověka nepotěší tak jako pár nových slunečních brýlí. To je nejvděčnější dárek, unosí ho totiž na všechny příležitosti, třeba při vyhlížení azura s aperolem v ruce. 

Udělej radost své BFF

 VYJÁDŘI LÁSKU LETOS JINAK...PODLE SVÉHO GUSTA S VUCH  

Navoněná kytice a přeslazené dobrůtky jsou sice dárkovými evergreeny, ale co to letos zkusit jinak a originálněji? Pokud tě některé z valentýnských tipů zaujaly a chceš si je pořádně omrknout, stačí se prokliknout na náš web.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ
Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě Vuch na ples: Vuška, co tě nenechá sedět v koutě
Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou Dej si pauzu a vydej se s Vuškou za zimní pohádkou


Zvolte svoji zemi