INSPIRACE

Vánoční nákupy? Jedině se stylovou peněženkou

16.12.2019 REDAKCE
Autor článku

Chystáš se na vánoční nákupy? Pak máš jistě povinnou výbavu v podobě krásné peněženky, s níž budou nákupy ještě příjemnější. Že ne? Pak bys měla zpozornět. Máme pro tebe totiž připravenou pořádnou nadílku plnou nových modelů peněženek jako stvořených na předvánoční nákup dárků. Pojď se na ně s námi podívat.

Nové peněženky Leather Collection

Jak už název kolekce Leather napovídá, tyto peněženky jsou vyrobeny z pravé 100% vláknité kůže. Těšit se tak můžeš na tu nejvyšší kvalitu a na praktický doplněk, který ti bude sloužit řadu let.

Adele

Prostorná peněženka Adele tě potěší svou barevnou kombinací i přihrádkami, které nabídnou nový domov tvým kartám.

Celia

Z jedné strany černá, z druhé modrá. Peněženka Celia tě příjemně překvapí každým svým dokonale zpracovaným detailem.

Natalia

Která barva se k tmavě fialové hodí lépe než světle fialová? Peněženka Natalia si tě získá svými barvami, stříbrným logem Vuch i spoustou prostoru na bankovky, mince i karty.

Nové peněženky Zippy Collection

Novinky z kolekce Zippy jsou založeny především na barvách a rozhodně nepostrádají originalitu a hravost. Ať už vsázíš na moderní linie nebo na veselé puntíčky, nepochybně si vybereš.

Joselyn

Peněženka Joselyn je jednoduše vyladěná do posledního detailu. Rozehrává dokonalou hru barev a okouzluje nápisem VUCH i ozdobou s korálky. Peněženka je vyrobená z příjemné syntetické kůže.

Martys

Sytě růžovou peněženku Martys s barevnou stuhou Vuch tvoje okolí nepřehlédne, i kdyby chtělo sebevíce. Nenadchnete tě však jen barvou, ale také svou prostorností a praktickou uzavíratelnou kapsou na zip na mince.

Curly

Peněženka Curly je určena všem dívkám a ženám, které milují barvy. Tato napůl černá a napůl modrá kráska s puntíky dělá radost s každým pohledem.

Starish

Když se černá barva rozzáří velkými barevnými puntíky, vznikne něco kouzelného. Bude magicky krásná peněženka Starish tvoje?

S jakou peněženkou vyrazíš na vánoční nákupy ty?

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi