INSPIRACE

Vuch inspirace: Jak nosit ledvinku

31.05.2022 REDAKCE
Autor článku

Přelom jara a léta je jako stvořený pro nejrůznější tripy a akce. Když k tomu zvolíš stylový doplněk, výletovat se ti bude jedna báseň. Takže… co takhle zkusit ledvinku, u které oceníš její variabilitu? Můžeš ji nosit jako pásek kolem pasu, kabelku i batoh! Pokud jsi ale trochu v rozpacích z toho, jak a s čím ji kombinovat, Vuch Ti poradí, jak na to. Chce to sice trochu odvahy, ale pokud ledvinku zkombinuješ správně, může být velmi stylovým a elegantním doplňkem.

Módní trend & velký návrat

Ledvinky. Módní trend, který právě teď zažívá velký návrat. I přesto se ale řada z nás obává nošení ledvinek s pocitem, že budeme vypadat moc „oldschoolově“. Přeci jen slavily ledvinky svůj největší „boom“ v 90. letech. Pak ledvinky vystřídaly jiné trendy, následně ale přišel velký návrat a dámské fashion ledvinky se dostaly zpátky na výsluní módního světa.

Inspirace na kombinaci halenky s ledvinkou

Jak ledvinky nosit?

Ledvinky prošly za poslední dobu velkou obměnou – změna materiálů, střihů i způsobů, k čemu je nosit, z nich učinily velký módní trend. Dámské ledvinky jsou zkrátka cool a opět v módě!

 Jak je tedy nosit? Klasickým a nejznámější způsobem je nosit ledvinku kolem pasu. Můžeš jí přepásat třeba košili nebo šaty. Pokud chceš zvýraznit svoje křivky, stačí ji posunout mírně na stranu a uvidíš, jak tvé postavě bude lichotit. Můžeš jít ale originalitě vpřed a zvolit ji jako náhradu crossbody kabelky! Ledvinka jako kabelka je skvělou a netradiční volbou, která zaujme okolí a nakopne tvoje sebevědomí.

Pokud však raději nosíš sportovnější oblečení a kabelky ti úplně nevyhovují, otoč si ledvinku na záda místo batohu. Vzhledem k její variabilnosti to není žádný problém. Stačí ji nasadit a získáš tak nejen praktické místo pro své nezbytnosti, ale i volné ruce. S dámskou ledvinkou budeš mít všechny důležité věci na jednom místě.

Ledvinku můžeš nosit klasicky kolem pasu

K jakému stylu nosit ledvinku?

A k jakému oblečení ledvinka nejvíce ladí? Základ má ve streetu a skvěle padne k džínům, jednoduchým outfitům, ale i sukni či romantickým šatům. Stačí pouze správně zvolit barvu a design ledvinky.

Je fajn pamatovat na to, že ledvinka je výrazným doplňkem, kterým vyšvihneš svůj outfit na další úroveň. Při výběrů oblečení je obecně vhodnější držet se klasických a neutrálních barev, jako jsou černá, bílá nebo béžová. Pokud s tebou ale trochu cloumá rebélie, určitě se neboj zvolit ledvinku výrazné barvy. Snaž se ji ale kombinovat s jednoduchým outfitem v neutrálních tónech. Méně je totiž… dál už to znáš!

Nos ledvinku originálně jako crossbody kabelku

Vyber si tu svou na Vuch

I my ve Vuch jsme si ledvinky zamilovali. Jinakost a netradičnost nás baví a co si budeme…ledvinky zkrátka vybočují z řady ostatních módních doplňků. Na našem webu najdeš tento variabilní doplněk v různých barvách a materiálech. Stačí si jen vybrat. Okoukni třeba cool fashion ledvinku Belindu ve fialovém provedení. Pokud naopak sháníš ledvinku v neutrálních tónech, šedá Leonora by si mohla sednout s tvým stylem. Zkombinuješ ji jak s odvážnějším a výrazným outfitem, tak s jednobarevným tričkem a džíny. Pokud jsi něžná duše, ve Vuch nabídce najdeš i světle růžovou ledvinku Jesabel nebo její dvojnici ve vínovém kabátku Violletu. V případě, že je tvoje duše spíš rocková, je pro Tebe jako stvořená originální a cool ledvinka Donny. Dá se využít i jako netradiční prvek, který úplně rozstřelí celý tvůj outfit.

…Věř, že s tímhle variabilním módním doplňkem budeš jiná, budeš vidět…

 

 

 

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi