INSPIRACE

Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?

10.04.2023 NATÁLIE KREJČOVÁ
Autor článku

Příprava na let není žádná sranda. Teď budeme na chvilku ignorovat ten složitý proces vybírání nejvýhodnějších letenek a taky tu nejvíc otravnou administrativu. Už je pár dní před dovolenou tvých snů a ty vybíráš ideálního parťáka? Už si s tím ale nelam hlavu. Vuch je tady, aby tě zachránil.  

Který batoh si můžeš vzít do letadla a jaký má mít maximální objem? Odpověď na tuhle otázku je komplikovaná, protože to má každá letecká společnost nastavené jinak. Takže je na tobě, abys zapojila svoje vyhledávačský schopnosti a prokousala se informacemi na stránkách konkrétní aerolinky, které zrovna svěříš do rukou svůj život. Aspoň se tak vyhneš zbytečným poplatkům na letišti, které mohou začátek dovolený dost znepříjemnit.  

Vuch batoh, tvůj ideální parťák do letadla

Ideální příruční zavazadlo 

Batoh je do letadla tím nejpraktičtějším doplňkem. Proč? Fajn výhod je hned několik. Rameno nebolí a jednoduše a rychle z něj vyndáš vše, co na letišti budeš potřebovat. Určitě taky čas od času létáš jen s batohem, takže praktický batoh je pro tebe prioritou. I když lítáš za levno, Vuch batoh bude tím top příručním batohem i do nízkonákladového letadla.  

Vše jsme za tebe zkontrolovali, takže se nemusíš bát, že by se ti tyhle batohy nevešly před přední sedadlo. Mellora a Dammit jsou takovou cestovní klasikou mezi batohy do letadla. Jsou prostorné a disponují hned několika kapsami, díky kterým budeš mít ve svých věcech kompletní pořádek. A to je na letišti potřeba, když musíš pořád něco vytahovat a dokládat. Tyhle nepříjemnosti tě budou doprovázet u každé cesty za vysněnou destinací, ale Vuch batoh ti tuhle chvilkovou nepříjemnost díky svému vnitřnímu uspořádání jednoduše ulehčí. 

Do prostorného batohu Konner se zabalíš opravdu vždycky. Patří mezi naše první roll up batohy, které mají stejnou techniku zapínání, jako mají třeba lodní vaky. Takže nejen, že se ti tam toho vejde až příliš, a ty si tak můžeš být jistá, že se ti z něj nic nevytrousí, ale navíc bude dělat parádu i tvému travel outfitu. 

Zane zase poslouží všem cestovatelkám, které si potrpí na to, aby jim to při cestování i pořádně slušelo. Ze stejného důvodu proto mrkni i na naši novinku Electio. Ano, je to primárně batoh na kočárek. Ale my máme interní informaci od naší #vuchgirl, která je zapálenou cestovatelkou a proto ví, že je tenhle kousek díky své bytelné struktuře a velkému množství přihrádek i vzorným kámošem do letadla. A do kapsičky na dudlík můžeš dát třeba klíče, vždyť ty už si poradíš.  

Pokud je pro tebe elegance důležitá i na cestách, mrkni na náš batoh Tiara. Asi se ti do něj nevejde vše, takže nezapomeň na kufr. Na druhou stranu ho zase pohodově vynosíš na procházce po jakémkoliv městě. 

Batoh do letadla je tím nejpraktičtějším doplňkem

Jak sbalit batoh do letadla?  

Teď, když máme ideální příruční batoh do letadla, je třeba se do něj umět i zabalit. Vše záleží na tom, jak moc nalehko cestuješ. Pokud máš batoh jen jako doplněk ke svému kufru, nemusíš balení příliš hrotit. Stačí si tam jen zabalit ty největší cennosti nebo věci, co budeš muset vytáhnout na letišti. Hlavně si nezapomeň letenku, pas nebo občanku a průhlednou taštičku s maximálním povoleným množství kapalin. Je výhodné myslet i na veškerou elektroniku, kterou budeš stejně muset prokázat kontrole. 

Ve Vuch si vybereš ideální příruční batoh do letadla

Pokud naopak letíš jen na pár dní nebo chceš třeba ušetřit na poplatcích za další zavazadla, musíš si balení pořádně rozmyslet. Kupy podobného oblečení nech doma a vezmi si jen pár kousků, které spolu krásně zkombinuješ. Při samotném balení pak zvol metodu tzv. ruličkování. Roluj o sto šest a můžeš si být jistá, že se ti do batohu vejde vše potřebné. 

Tak kam se s batohem od Vuch podíváš? Mrkni na Vuch a vyber si svou novou bat(B)oží srdeční záležitost.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla VUCH radí: Jak si vybrat příruční zavazadlo do letadla
DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu DEN MAMEK: Nezapomeň na svou superženu
Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou Focení novinek v centru Prahy s Vuchlady Barčou Kropáčkovou
Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ Čas popřát ženám: Tipy na dárky k MDŽ


Zvolte svoji zemi