INSPIRACE

Výběr dokonalé kabelky na léto

17.06.2021 REDAKCE
Autor článku

Léto je časem plným zážitků. Časem, který trávíme u vody, na oblíbených grilovačkách s přáteli nebo třeba na dovolené u moře. A všechny tyto chvíle si žádají vhodný outfit a samozřejmě taky kabelku, která nejen doladí tvoje oblíbené letní modely k dokonalosti, ale navíc ti udělá skvělou službu.

K vodě? Vsaď na velkou kabelku

Pokud se chystáš k vodě, rozhodně ti přijde vhod velká a praktická kabelka, do které se ti hravě vejdou plavky, opalovací krém, sluneční brýle a samozřejmě taky peněženka, telefon a klíče. A protože léto patří barvám, vůbec se nemusíš bát sáhnout po pestrých barvách. Co říkáš na modrou kabelku Anne-Maria nebo na červenou kabelku Deena? Obě tyto kabelky mají dva praktické popruhy přes rameno a vyjímatelnou vnitřní kapsu se zipem.

Jakou kabelku na dovolenou?

Na dovolené ti přijdou vhod hned dvě kabelky. Jedna větší, do které opět můžeš schovat plavky a další věci k vodě, a druhá přes rameno, kterou oceníš třeba při večerní procházce po pláži nebo výletu do města. Co třeba zvolit takovou, která má barvu moře a zároveň se pyšní hravým popruhem ozdobeným puntíky? Kabelka Arien, která má vnitřní kapsu na zip na drobnosti, čeká jen na tebe.

A do letadla? Cestovní tašku

Přemýšlíš, jaké příruční zavazadlo si vzít do letadla? Skvělou volbou je cestovní taška, která nabízí řadu přihrádek, díky kterým budeš mít dokonalý přehled o všech svých cennostech. Cestovní tašku samozřejmě neoceníš jenom při cestě letadlem, ale taky vlakem nebo autobusem.

Do přírody s batůžkem

K výletům do přírody nerozlučně patří batůžky. I ty můžou být nejenom praktické, ale taky stylové. Některé z batůžků jsou navíc navrženy tak, že se díky svému elegantnímu vzhledu hodí taky k sukním nebo šatům, takže je využiješ třeba i na procházce městem. Jedním takovým je třeba batůžek Jay, který má nastavitelné ramenní popruhy a můžeš ho nosit hned na několik způsobů.

Psaníčko na letní party

Chystáš se na letní party a běží ti hlavou, jakou kabelku zvolit? Krok vedle zaručeně neuděláš s hravým, barevným psaníčkem, které tvůj outfit dokonale oživí. Padne ti do oka třeba kabelka Beckie, kterou je možné nosit jako psaníčko i jako crossbody?

Věděla jsi? Krásné dárkové balení

Věděla jsi, že ti všechny kabelky VUCH přijdou zabalené v krásném dárkovém balení? Pokud tedy v létě slaví tvoje kamarádky, sestra nebo třeba maminka narozeniny, kabelky jsou skvělým tipem na dárek.

Užij si letošní léto plnými doušky v krásném outfitu vyladěném stejně krásnou kabelkou. Našla jsi mezi našimi tipy nějakou, která si tě okamžitě získala?

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu Focení jako ze snu: Jak jsme fotili léto v dubnu
Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla? Vuch travel: Jaký batoh je ideální parťák do letadla?
Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem Psaníčko je ta nejmenší kabelka, která dělá největší dojem
Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši Zimní nezbytnosti, aby ti nemrzly uši


Zvolte svoji zemi