SVĚT VUCH

Zapoj se do soutěže Vuchworld a vyhraj romantický pobyt v Glamping Brdy

20.07.2021 REDAKCE
Autor článku

Už je to tu! V pondělí 5. 7. 2021 odstartovala oblíbená fotosoutěž s VUCH, ve které můžeš vyhrát poukázky do e-shopu a především hlavní cenu v podobě romantického pobytu na dvě noci pro dva v Glamping Brdy. Že to zní dobře? Ještě lépe ti možná bude znít to, že zapojení do soutěže je více než jednoduché. Jak na to?

Jak soutěžit a (třeba i) zvítězit?

Vlastníš některý z kousků Vuch nebo máš kreativní duši? Výborně! Základní podmínku jsi splnila. Do soutěže se totiž zapojíš tak, že se na svých cestách po České republice nebo po světě vyfotíš s některým z produktů VUCH anebo do fotky kreativně zapracuješ logo VUCH, třeba tak, že ho namaluješ do písku nebo ho vytvoříš z větviček. A dál? Fotku sdílej na svém instagramovém profilu s hastagem #vuchworld. Nezapomeň, že tvůj profil musí být veřejný, jinak soutěžní fotku neuvidíme. Teď už jen dva kroky. Sleduj @vuch_cz a @glamping_brdy na Instagramu a buď fanouškem @vuchczech a @GlampingBrdy na Facebooku. Hotovo! Tvá fotka je zařazená do soutěže!

Jak bude soutěž probíhat? 

Jistě tě taky zajímá, co je ve hře. Každý týden tým VUCH vybere nejoriginálnější fotku, která postoupí do velkého finále. Ve finále se tak utká šest fotografií, jejichž autoři budou odměněni poukázkou do e-shopu v hodnotě 500 Kč. Ve velkém finále pak proběhne hlasování o nejlepší fotografii. Fotky můžeš nahrávat celé prázdniny od 5. 7. až do 29. 8. 2021. Vítěz bude vyhlášený na konci léta.

Co tě čeká, když vyhraješ?

Jak už jsme nastínili v úvodu, hlavní cena je více než lákavá. Vítěze totiž čeká romantický wellness na 2 noci pro 2 osoby v Glamping Brdy s láhví vína na uvítanou, neomezeným vstupem do wellness (sauna, horký sud), snídaňovou sklenicí plnou dobrot a možností využít venkovní kuchyňku s grilem. A to stále není vše. Vítěz navíc získá produkty Vuch v hodnotě 2000 Kč.

Nenech si ujít šanci vyhrát skvělé ceny. Užívej si léto na maximum, nafoť originální fotky a zapoj se do soutěže Vuchworld i ty.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování? Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování?
Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce
Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou
Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně


Zvolte svoji zemi