2+1
2+1

#Vuchworld je tu spolu s létem zpět! Fotosoutěž, která baví nás i vás. V Česku je tolik krásných míst, které stojí za vaše kreativní zpracování. Letos si díky své fotce můžeš vysoutěžit boží wellness víkend v Gamping Brdy. Tohle místo si prostě nejde nezamilovat! Nádherné stany jsou citlivě umístěny v chráněné oblasti Brdy, takže přírodu budeš mít doslova jako na dlani. Stačí jen udělat fotku s jakoukoliv Vuch parádou, přidat ji na svůj Instagram s hashtagem #Vuchworld a je to. Když si na výlet zapomeneš vzít svoji vušku, nevěš hlavu. Kreativně zpracuj naše logo do písku, do vody, vytesenej do kamene nebo udělej třeba grafity a Glamping víkend může být tvůj.

 

A jaká jsou pravidla soutěže? 

1. Vyfoť se s Vuch produktem na cestách a fotky sdílej na svém instagramovém profilu s hashtagem #vuchworld.
2. Sleduj @vuch_cz a @glamping_brdy na Instagramu.
3. Buď fanouškem @vuchczech a @GlampingBrdy na facebooku.
4. Nejsi majitelkou Vuch kousku? Nevadí! Zapoj svoji fantazii a vytvoř logo Vuch! Kdekoliv a jakkoliv! Zapojit můžeš hned několik fotografií najednou!

 

Jakým způsobem můžeš logo vytvořit? 

Můžeš se buď vyfotit s naším produktem nebo jakýmkoliv způsobem logo Vuch vytvořit. Namaluj ho do písku na pláži, poskládej do jeho tvaru kamínky v horách, nebo jej vytvoř s kamarádkou pomocí vlastních rukou. Kreativitě meze neklademe! Soutěž o romantický wellness pobyt pro dva v Glamping Brdy startuje v pondělí 5.7.2021.

 

Každý týden vybereme nejoriginálnější fotku, která postoupí do velkého finále! Autoři těchto 6 fotek získají poukázku do e-shopu v hodnotě 500 Kč! Ve velkém finále proběhne hlasování o absolutním vítězi! Fotky můžeš nahrávat celé prázdniny, tedy od 5.7.2021 až do 29.8.2021. Na konci léta vyhlásíme vítěze. Výherce získá nejen slibovaný romantický pobyt, ale také potřebnou výbavu v podobě Vuch produktů v hodnotě 2 000 Kč.

 

 

A na co se můžeš v Glamping Brdy těšit? 

1. Romantický wellness na 2 noci pro 2 osoby s flaškou vína na uvítanou
2. Neomezený vstup do wellness - sauna, horký sud
3. Snídaňové sklenice plných dobrot - sušené ovoce, granola, ořechy atd. 
4. K dispozici budeš mít kromě výše zmíněného venkovní kuchyňku s grilem a parádním posezením v přírodě

 

x
Zvolte svoji zemi