MENU
INSPIRACE

NOVÉ Crossbody Vušky, kterým neodoláš!

28.05.2020 REDAKCE
Autor článku

Seznam se, tohle jsou Dency, Senia, Rosette a Glora. Jsou tu nové, ale už teď je všichni milují. Chtěli jsme ti udělat radost, a tak jsme vyhověli tvým přáním a rozšířili jsme nabídku našich crossbody kabelek. Milujeme kombinaci stylu a praktičnosti a přesně touhle kombinací NOVINKY z Invert Collection disponují.

Oblíbíš si je nejen kvůli jejich atypickému pravidelně hranatému tvaru, ale také kvůli tomu, jak malé, a přesto neuvěřitelně prostorné jsou. Design kabelek byl navrhnut tak, aby se do nich vešlo vše, co potřebuješ mít během dne u sebe. Tím, že kabelka dokonale drží tvar, nezasekne se ti v ní velká peněženka a nezhrbolatí, když do ní dáš hodně věcí.

Na výběr hned z několika barev

 A aby toho nebylo málo máme ji pro tebe jak v jednoduchých černých kombinacích, tak v zářivých letních barvách! Zamilovala ses do výrazně růžové, sytě žlutavé, nebo dáš přednost černé eleganci, kterou sladíš s každým outfitem?

Nemá smysl odolávat, tyhle krásky prostě musíš mít!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH! Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH!
Nové baťůžky VUCH: elegantní, hravé a stylové Nové baťůžky VUCH: elegantní, hravé a stylové
Jakými doplňky vyšperkovat svůj podzimní outfit? Jakými doplňky vyšperkovat svůj podzimní outfit?
Novinka VUCH: Batůžky (nejen) pro maminky Novinka VUCH: Batůžky (nejen) pro maminky