INSPIRACE

Nezbytný doplněk na jaro? Módní batůžky Vuch

30.03.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Taky se těšíš na jaro? A chceš se vypravit na jarní procházku ve velkém stylu? Pak by tě měla zdobit nadčasová novinka v podobě unikátního batůžku Vuch, který je na nákupy i na procházky jak dělaný! Zaujme tě nejen svým vzhledem, ale také praktičností.

Novinka VUCH, kterou si nesmíš nechat ujít

Chceš mít nový batůžek Vuch jako první? Tak na nic nečekej a udělej si radost. Víme, že na eleganci a pohodlí záleží, proto přinášíme batůžek, který v sobě kombinuje elegantní vzhled kabelky a pohodlí batůžku. No a je dostupný hned ve čtyřech barevných variantách, takže máš rozhodně z čeho vybírat! Uděláš si radost světle růžovou variantou? Anebo je tvému srdce nejblíž elegantní černá?

Batůžky dokonalé do posledního detailu

Že ti záleží na každém detailu? České značce Vuch taky, proto jsou jejich batůžky vyladěné do posledního detailu. Třeba v podobě zábavných a hravých střapců, díky nimž jsou ještě šmrncovnější. Anebo loga Vuch, které se na nich dokonale vyjímá. Dále mají nastavitelné ramenní popruhy a praktickou přední kapsičku na klíče či drobnosti. Čím zaujme na první pohled tebe?

Na nákupy i na cesty

Bylo by perfektní mít batůžek, který můžeš vzít na nákupy do města i na procházku do přírody, že? Proč o této představě jen snít, když ho můžeš mít? Batůžek je díky svému elegantnímu vzhledu univerzálním kouskem vhodným téměř k jakékoliv příležitosti. Stačí si jen vybrat, kde všude mu dáš příležitost zazářit.

Už si tě nějaký z těch fešáků taky získal? Není divu! Ostatně řečeno, nic ti nebrání v tom, abys měla jednoho z nich měla už brzy doma!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Nová kolekce: Svatební kabelky na Vuch scéně Nová kolekce: Svatební kabelky na Vuch scéně
Módní tipy: Jak sladit kabelku s peněženkou? Módní tipy: Jak sladit kabelku s peněženkou?
Letní starter pack: Co nesmí chybět ve tvém letním šatníku? Letní starter pack: Co nesmí chybět ve tvém letním šatníku?
Vuch inspirace: Jak nosit ledvinku Vuch inspirace: Jak nosit ledvinku


Zvolte svoji zemi